Як дізнатися якість відео.

Не секрет, що будь-який відеоролик, який сьогодні можна скачати з інтернету, може бути різної якості. Якість відеофайлу впливає на відображення картинки на екрані монітора. Чим вища якість, тим чіткіше виглядає зображення, відповідно, збільшується і розмір файлу. Якщо ви цінитель високої якості фільмів або просто хочете дізнатися якість відеоролика, скористайтеся порадами, викладеними нижче.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Media Player Classic.
Інструкція
1
Один з найлегших способів визначення якості фільму - запустити його і чисто візуально оцінити картинку. Швидше за все, цього вам буде недостатньо, тому скористайтеся вбудованими функціями вашого програвача. Приклад розглядатиметься на мультимедійному програвачі Media Player Classic. Цей плеєр входить в більшість збірок кодеків, існуючих на даний момент. Будь-яку збірку кодеків можна скачати з інтернету, вони знаходяться у вільному доступі, за їх використання не потрібно платити кошти.
2
Після установки і запуску програвача необхідно вибрати відеофайл, якість якого вам треба дізнатися. Натисніть кнопку Файл (File), зі списку контекстного меню виберіть пункт «Швидко відкрити файл» (Open file).
3
Натисніть на значок відтворення або на кнопку «Пропуск» на клавіатурі. Далі натисніть меню «Файл», виберіть пункт «Властивості» або натисніть клавіші Shift + F10. У вікні, перейдіть на вкладку «Докладно», щоб переглянути параметри відеофайлу. Вони будуть представлені в наступному вигляді: - тривалість; - розмір (обсяг); - розмір кадру; - якість відео; - якість аудіо.
4
Останні 2 рядки - це ті параметри, які ви шукали. Як правило, в різних програмах назви параметрів рознятся, але показники будуть скрізь однакові.
Перед завантаженням або скачуванням фільму, щоб даремно не втрачати час і трафік, завжди важливо визначити якість кінострічки. На всіх RIP-ах (копіях) в назві присутня певна маркування, яка говорить про параметри фільму. Крім того, існує безліч програм, які можуть дати технічну інформацію про відео. По ній більш точно можна визначити те, наскільки копія якісна.
Інструкція
1
При скачуванні копій певного фільму слід дивитися, перш за все, на назву. Воно зазвичай виглядає як «Назва Фільму/The name of the film Quality.format», де format вказує на формат відеофайлу, а Quality позначає безпосередньо якість .В назві можуть бути використані наступні абревіатури для позначення параметра quality: - CAMRIP, найгірший варіант копії, знімається в кінотеатрі на любительську камеру, іноді навіть під деяким кутом до екрану. Чутні перешкоди і все звуки кінозала.- TS, записується в кінотеатрі, але вже на професійну відеокамеру зі штативом. Звук, як правило, гарної якості завдяки тому, що він записується з цифрового аудіовхода.- TC, має непогане якість , т.к. знімається за допомогою спеціального обладнання через проектор безпосередньо з кіноленти.- SuperTS, являє собою відредагований TS.- VHSRIP, рип з відеокасети, середнього качества.- SCR (VHSSCR), копія з promotional VHS (рекламної версії фільму) .- TVRIP, запис з телевізора. Як правило, здійснюється через кабельне TV. Якість може варьіроваться.- SATRIP, той же TVRIP, але з супутниковою антенни.- DVDSCR, копія з promotional DVD.- HDTVRIP, рип з фільму високого дозволу, володіє відмінним якість м.- BDRip, копія високого дозволу з Blu-ray диска. Вважається найбільш якісним ріпом, практично еквівалентним по вирішенню до HDTVRIP.
2
Після скачування фільму для більш детального перегляду його параметрів можна скористатися невеликий програмою AviInfo, яка видає всю інформацію про відео. Ключовими параметром можна вважати дозвіл - чим воно вище, тим картинка якісніше. Також велику роль відіграють параметри звукової доріжки - чим вище бітрейт, тим краще якість .
Зверніть увагу
На багатьох популярних торрент трекерах викладається в описі до фільму його технічні характеристики, які повинні допомогти при виборі потрібної якості.