Як фотографувати небо.

Зоряне небо фотографувати досить важко по ряду причин, але знаючи деякі тонкощі, можна навчитися робити прекрасні знімки нічного неба. З середини серпня і до кінця вересня зоряне небо набуває особливу красу. Відчути всю його принадність можна, виїхавши за місто в ясну погоду.
Інструкція
1
Перша, але не найважливіша складність при зйомці неба - це обертання земної осі. Щоб уникнути зсуву зірок в кадрі, необхідно зменшити витримку в вашому фотоапараті за рахунок збільшення ISO.
2
Бажано придбати яскравий об'єктив. Чим світліше оптика, тим легше і зручніше стає фокусування. Варто також відзначити, що чим ширше кут, тим менше стає помітно зміщення зірок.
3
С фокусуванням справи йдуть складніше. Вам постійно доводиться робити вибір, що буде у фокусі - найближчі об'єкти або саме зоряне небо . Прикрити діафрагму вийде - занадто темно.
4
Для тривалої зйомки деталей неба, наприклад, галактик або туманностей, спеціально застосовуються телескопи, які обертаються синхронно із Землею. А от у тих, хто не має такого пристрою, виникнуть серйозні проблеми - при тривалій витримці зірки почнуть розмазуються по всьому небу у вигляді кіл. У підсумку зйомка нерухомій фотокамерою цілком придатна для досягнення особливого художнього ефекту. В даному випадку витримка може вимірюватися в годинах.
5
Мабуть, головним у зйомці нічного неба є сприятлива погода. Вітру не повинно бути зовсім, бо хоча фіксування камери і можливо, але ось листя на деревах в підсумку вийдуть розмазали.
6
Ліхтарик не завадить, якщо ви зібралися на нічну фотополювання. Він виявиться незамінний для підсвічування переднього плану. Кілька спрощує автофокусировку «на зірки» яскравий об'єкт вдалині, наприклад, ліхтар.