Як відновити замшеві чоботи. Як встановити чорний колір на замші.

Замша швидко зношується і втрачає свою красу, це відноситься до замшеві чоботи більшою мірою, адже вони знаходяться в безпосередньому контакті з брудом, вологою і хімічними речовинами, якими обробляють дороги. Відновити первісний вигляд можна, якщо, звичайно, чоботи не пошкоджені дуже сильно. Щоб не виникало проблем, потрібно регулярно доглядати за взуттям.
Інструкція
1
Добре очистіть замшу від забруднень, а при необхідності помийте м'якою губкою в мильному розчині і гарненько сполосніть. Але будьте обережні, якщо ви захопитеся миттям в воді, підошва може відклеїтися. Помилковою є думка, що замшу не можна мити, мити її якраз можна і навіть потрібно, але бажано рідко.
2
Після очищувальних процедур набийте чобітки папером або ганчірочками і залиште висихати, тільки не ставте їх на гарячі батареї. Взуття потрібно сушити в теплому приміщенні, але захистивши її від близького контакту з гарячими приладами (батареями, обігрівачами). Якщо в процесі висихання ви помічаєте, що ворс стає нерівним, візьміть звичайну щітку для замші і розчешіть його.
3
Огляньте замшу, якщо ви виявили місцями, що вона залисніли, візьміть наждачний шкірку і злегка ошліфуйте, ворс повинен розправитися. Не перестарайтеся, інакше може утворитися пошкодження верхнього шару, і чобітки будуть промокати.
4
Обробіть замшеві чоботи будь-який крем-фарбою з відновлюючий ефект. Нанесіть перший шар, потім дочекайтеся висихання і повторіть. Розчешіть чоботи спеціальної або зубною щіткою. Вони повинні повернути первісний вигляд і колір.
Корисна порада
Якщо нічого не допомагає, зверніться в шевську майстерню. Вам пофарбують чобітки спеціальною стійкою фарбою.