Як витравити клопів. Як витравити домашніх клопів.

Клопов ви можете привезти в чемоданах з відпустки, з відрядження, на одязі, побувавши в метро, вони можуть переповзти від сусідів, загалом, з'явитися звідки завгодно. Укуси клопів безболісні, але довго сверблять і погано гояться. Самки живляться кров'ю, людини і тварин, без неї не можуть виводити потомство. Мати в квартирі клопів дуже неприємно і небезпечно, так як в місця укусів можуть потрапити інфекції. Є багато способів для боротьби з клопами, які можна застосувати.
Вам знадобиться
  • -аерозоль від повзаючих комах;
  • -піжма;
  • -Зеленому мыло;
  • -скипидар;
  • -керосин;
  • -перчатки;
  • -респиратор;
  • -очки.
Інструкція
1
Найбільш дієвий спосіб боротьби з клопами - це всім під'їздом викликати СЕС або спеціальні служби для масової обробки квартир, під'їзду та підвалу. В даний час така процедура проводиться сучасними препаратами, які безпечні для людини і тварин. Після обробки ефект зберігається протягом двох років. У цей період у вас 100% не буде клопів, навіть якщо ви їх звідкись принесете або привезете. Але якщо всі сусіди не погоджуються викликати спеціальні служби, то викликати їх тільки в свою квартиру не має сенсу, так як це обійдеться дуже дорого, а ефект буде непередбачуваним, раз у всіх квартирах живуть клопи. Можна спробувати позбутися від них підручними хімічними або народними засобами.
2
До хімічних засобів боротьби з клопами відносяться всі інсектицидні аерозолі, які продаються в балончиках для боротьби з повзаючими комахами. Перед обробкою потрібно прибрати всі продукти, видалити з будинку людей і домашніх тварин, надіти респіратор, окуляри, рукавички. Ретельно окропити все приміщення подвійною дозою препарату, особливо приділяючи увагу щілинах, плінтусів і ліжках. Через кілька годин квартиру провітрити. Промити потрібно тільки ті місця, де ходите ви або домашні тварини. У недоступних місцях, за ліжками, на плінтусах препарат змивати не потрібно.
3
До народних засобів відноситься обробка всіх поверхонь і щілин сумішшю гасу і господарського мила, міцним настоєм пижма, сумішшю скипидару, мила і гасу. Обробляти слід постійно, до повного витравлення клопів.