Як налаштувати тату-машинку. Як зробити тату машинку в домашніх умовах.

Для того щоб татуювання як мінімум вийшла, потрібно вміти не тільки працювати з тату-машиною, але і налаштовувати її. Справа це нескладне, але копітка і вимагає навички. У тату-машини мається 3 системи, і вони повинні працювати разом для того, щоб машина функціонувала належним чином.
Інструкція
1
Магнітна система складається з сердечників котушок, шайб для котушок, бойка, підстави рами або мостаЕлектріческая система - складається з конденсатора, пружин, Біндія і контактного гвинта, обмотки катушек.Механіческая система - складається з бойка, пружин, рами.
2
Завдання будь настройки полягає в тому, щоб досягти синхронізації всіх систем машини. Існує два способи настройки індукційної машини - це установка регуляторів і точне підстроювання. У тату машини є 2 параметра установки регуляторів - пружинне стиск і довжина ходу. Довжина ходу, визначається відстанню руху бойка від точки (найвищої) до крайнього положення, при яких машина функціонує належним чином. Пружинне стиск - це термін, що використовується для описів взаємодії, а також об'єднує в собі характеристики сили повернення та опору.
3
Кут відхилення дуже важливий. Його величина повинна бути достатньою для установки бажаної довжини ходу (враховуйте компресію). Кут відхилення на машинці вимірюється без установки передньої пружини. Фактично міряється відстань між підставою бойка і вершиною сердечника передньої котушки.
4
Кут відхилення можна отримати двома методами установки пружини: - плоскій- гнутийРастяженіе залежить від відстані між сердечником передньої котушки і бойком вимірюваного без контактного гвинта. Використовуйте вищеописані поради, щоб налаштувати тату машинку під себе.