Як знищити грибок. антигрибкову мило.

Мікоз - захворювання не смертельне, але украй неприємне. Лікування грибка не можна назвати легким, але проявивши терпіння над ним можна здобути перемогу. Зараз повернути красу нігтям можна за допомогою різних ефективних засобів. Однак перш ніж скористатися, тим чи іншим препаратом слід пройти обстеження у лікаря.
Вам знадобиться
  • препарати протигрибкової дії, сода, господарське мило, антигрибкові лаки, яблучний оцет, соняшникова олія
Інструкція
1
Місцеве лікування ефективне лише при початкових формах хвороби. Якщо площа ураженої ділянки незначна, скористайтеся маззю, кремом або розчином протигрибкової дії. Наносити препарат необхідно не рідше двох разів на день.
2
Перш ніж нанести той чи інший препарат, нігті слід підготувати. Наповніть таз гарячою водою. Розчиніть в ній соду (1 ст. Л) і господарське мило (50 г). Занурте стопи або кисті в воду на 15 хвилин. Коли рогові нашарування на нігтях стануть м'якими, видаліть їх наскільки це можливо. Продовжувати лікування необхідно до тих пір, поки не відросте здорові нігті.
3
Відмінним ефектом володіють такі препарати місцевої дії, як екзодеріл, микоспор, Канізон, ламізіл і нозорал. Накладіть ліки на уражені ділянки, зверху наклейте водозахисний пластир. Через добу зробіть мильно-содову ванночку, після якої видаліть нігтьові пластини заражені грибком. Знову втирайте препарат.
4
Скористайтеся спеціальними антигрибковими лаками. Це лоцерил і батрафен. Лоцерил застосовують два рази на тиждень протягом восьми місяців. Батрафен протягом першого місяця наносять на нігті через день. У другій місяць скорочують нанесення до двох разів на сім днів. Далі один раз на тиждень.
5
Вилікувати грибок можна за допомогою народної медицини. В однакових пропорціях змішайте 9% яблучний оцет з соняшниковою олією. Змастіть ділянки уражені грибком. Забинтуйте і залиште на ніч. Вранці змийте. Даний метод є досить ефективним і не вимагає тривалого лікування.