Як зробити піку.

Як провести свій заслужений відпустку? Варіантів багато. Наприклад, можна зайнятися підводним полюванням в найближчому водоймі, де водиться риба. Для цього знадобиться спеціальне спорядження. Найважливіша його частина - зброя, якою ви будете вражати рибу. Воно називається піку. Як же її зробити самому?
Вам знадобиться
  • Трубка або палиця (з оргскла, алюмінію, склопластику або дерева), наконечник для піки, гумовий шланг, шнурок, ножиці, інструменти для обробки склопластику
Інструкція
1
Для виготовлення основної частини піки знадобиться трубка діаметром 10-12 міліметрів і довжиною метр-півтора. Краще всього якщо вона буде зі склопластику, оргскла або алюмінію. Якщо немає нічого з перерахованого вище, то згодиться дерев'яна палиця, але її слід гарненько обробити. Вона повинна мати в перерізі форму круга. Поверхня палки повинна бути ідеально гладкою, без задирок і зарубок. Дерев'яну палицю найкраще обробити яким-небудь влагоустойчивим складом, інакше довго вона вам не прослужить.
2
Знайдіть гумовий шланг діаметром від 10 до 15 міліметрів. Такі можна знайти в автомобільних чи господарських магазинах, а також в аптеках. В нерозтягнутому стані шланг повинен бути на рівні 1/3 довжини піки. Також варто врахувати запас довжини, так як одним кінцем він буде надітий на палицю.
3
Тепер потрібно знайти найгострішу частина піки - наконечник. Він може бути з одним зубцем або з кількома. Тут все залежить від тієї риби, на яку ви будете полювати. Чим більше розміри риби, тим більше зубів зможуть її втримати. У старому домашньому непотребі ви зможете знайти те, з чого можна зробити наконечник. В магазинах також продаються наконечники різного типу. Можна купити наконечник з двох зубів, один з яких є продовженням древка, а другий загнутий в протилежну сторону. Загострите обраний вами наконечник.
4
Тепер можна приступати безпосередньо до складання. Візьміть древко і на один його кінець прикріпіть наконечник. Ретельно перевірте надійність вашого кріплення, щоб під час полювання він випадково не злетів. Тепер візьміть гумовий шланг і натягніть його на інший кінець древка. На протилежний кінець прикріпіть петлю. Її можна зробити зі звичайного шнурка. Шланг на держаку можна для більшої надійності закріпити вологостійким клеєм. Але можна обійтися і без нього. Принцип роботи вашої піки простий: одягаєте петельку на великий палець руки, берете піку долонею посередині так, щоб шланг натягнувся. Коли ви побачите рибу, то вам всього лише потрібно буде направити піку на неї і розтиснути долоню - піка вистрілить прямо в ціль.
Зверніть увагу
Після виготовлення акуратно звертайтеся із списом. Не намагайтеся користуватися їй в колі людей - це травмоопасно.