Як вибрати факс.

Факсом називається офісна машина, що дозволяє передавати графічні зображення за допомогою електричних сигналів. Факс використовується як в офісах, при роботі з великою кількістю документів в паперовому вигляді, так і в домашніх умовах. Альтернативою факсу можна розглядати електронну передачу відсканованих документів. При виборі факсу, необхідно враховувати кілька факторів.
Інструкція
1
Одним з основних критеріїв вибору факсу є якість печаті.Прі використанні факсу в робочих цілях (наприклад, передача документів), варто віддати перевагу факсам, оснащеним струменевих принтерів. Факс, встановлений в офісі, використовується дуже часто, сама друк, як правило, не вимагає особливого качества.В разі необхідності передачі високоякісних зображень, наприклад, фотографій, то краще за все звернути увагу на факси з лазерним принтером.
2
Як правило, факс не є простим пристроєм для передачі зображень, як і телефонний апарат, він оснащується супутніми можливостями. Факс може мати в наявності автовідповідач, телефонну книгу, автодозвон і т.д. і використовуватися як телефон.
3
Важливим критерієм вибору факсу є швидкість його друку, вона залежить від принтера, яким він оснащений. Якщо час є визначальним фактором, то факс з лазерним принтером - ваш вибір. Факси зі струминними принтерами мають меншу швидкість друку.
4
Деякі факси оснащуються вбудованою пам'яттю. Вони дозволяють заощадити папір, якщо немає необхідності друкувати всі вступники факсимільні повідомлення, тому, чим більше ця пам'ять, тим краще.