Як захиститися від вітрянки.

Найефективніший захист від вітрянки - це щеплення, незважаючи на те, що укол не захищає відразу і повністю, він допомагає придбати імунітет до вірусу.
Інструкція
1
Щеплення варто зробити, навіть якщо ви тільки що захворіли, оскільки вона допомагає знизити тяжкість захворювання. Особливо актуально це в старшому віці, коли, як відомо, хвороба переноситься набагато важче. Хорошим засобом, пом'якшувальною перебіг хвороби, як і раніше залишаються противірусні препарати і імуноглобуліни.
2
Якщо дорослим достатньо одноразової щеплення, то дітям вакцину вводять в 2 прийоми. Рекомендованим віком вважається 12-15 місяців і 4-6 років за умови, що дитина ще не переніс вірусу. Підліткам роблять подвійну дозу з перервою на місяць.
3
Реакцією на щеплення може бути короткострокове висипання, в цей період тримайтеся подалі від людей, щоб не заразити їх вірусом, як тільки висип зникне, можна відновлювати контакти.
4
Перед тим як зробити щеплення, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і перевірте, чи немає у вас алергії на неоміцин або желатин, оскільки це є протипоказанням для використання вакцини.
Корисна порада
Важливо пам'ятати, що, незважаючи на вік пацієнта, вітрянка залишається серйозним захворюванням, тому потрібно швидко розпочати лікування, використовуючи виписані лікарем препарати, а так само використовувати антигістамінний розчин і зовнішні антибіотики, щоб доглядати за шкірою потерпілого.