Як здати гараж.

Якщо з якихось причин у вас коштує вільний гараж , його можна здати в оренду. Здача гараж а може принести невелике поповнення сімейного бюджету, тому можете приступити до пошуку потенційного орендаря. Але не поспішайте здавати нерухомість першому зустрічному і взагалі будьте обережні, при здачі гараж а можуть виникнути проблеми і неприємні ситуації.
Інструкція
1
Перш ніж дати оголошення в газету або розвішувати їх в окрузі, приберіть з гараж а всі цінні речі. Також очистіть приміщення від всякого мотлоху та іншого сміття. Неохайні гараж і не дуже-то залучають автомобілістів з новими і дорогими машинами, а старі автомобілі люди звикли залишати під вікном власного будинку.
2
Після того, як знайшовся орендар, обговоріть суму і термін здачі гараж а, а також умови і день оплати. Не забудьте скласти і договір оренди, він застрахує вас від неприємних випадків, адже з ним, в крайньому випадку, можна звернутися в суд або поліцію. У вас повинно бути дві копії договору, один у вас, другий у орендаря.
3
Подайте заяву в податкову про те, що ви здаєте гараж . Обходити закон дуже небезпечно, якщо податкова інспекція виявить факт здачі гараж а, а при цьому не надходять відрахування з прибутку, у вас можуть виникнути великі проблеми з величезними штрафами. Ви повинні оплачувати 13% від суми, яку ви отримуєте за здачу гараж а. Раз на рік вам доведеться відвідувати податкову і здавати декларацію про доходи.
4
Слідкуйте за станом приміщення, вчасно стягуйте орендну плату. Якщо гроші затримують, вирішуйте це в приватному порядку. Не завжди людина просто відмовляється платити, іноді на це є вагомі підстави такі, як затримка заробітної плати та інші непередбачені ситуації.