Як фотографувати очі.

При зйомці портретів фотографу важливо зловити вираз саме очей. Але й окремо від особи, крупним планом, вони стають прекрасним сюжетом для кадру і безмежним джерелом натхнення для фотохудожників. Кілька прийомів, використовуваних при зйомці очей.
Інструкція
1
Не використовуйте спалах, особливо вбудовану в фотоапарат. Налаштуйте інші джерела світла, щоб очі були добре видні. Направте промені так, щоб не було видно зморшок на нижніх століттях (бувають зморшки і у двадцятирічних моделей!).
2
Використовуйте режими макрозйомки або супермакро. У звичайному (портретному або, тим більше, панорамному) режимі очі не потраплять фокус, якщо піднести фотоапарат близько чи навести зум.
3
Фотографуйте очі не тільки разом, але і по одному. Як відомо, права і ліва частини людського тіла тільки МАЙЖЕ симетричні. Верхню повіку одного з очей може бути трохи опущено, колір райдужки часто відрізняється.
4
Пробуйте різні ракурси: фронтальний, бічний, три чверті. У кожному робіть кілька кадрів. Попередньо після кожного руху налаштовуйте баланс білого і підбирайте такий стан, в якому не видно недоліки моделі (ті ж зморшки). Рухайте і джерела світла.
5
Чи не гидуйте макіяжем, навіть для чоловіків-моделей. Підводка і туш вигідно підкреслять форму і вираз очей. Віддавайте перевагу косметиці, яка змивається водою, щоб не мучитися з позбавленням від гриму.
6
Оскільки фон практично не має значення, проводите зйомки в приміщенні. Так буде зручніше регулювати освітлення, і вітер не буде дути в очі моделі, викликаючи сльози.