Як використовувати перекис водню. використання перекису водню і харчової соди для очистки організму.

Природа подбала про імунну систему людини. Її клітини - лейкоцити і гранулоцити, виробляють перекис водню, яка, розкладаючись, виділяє атомарний кисень. Без нього не можлива жодна біоенергетична реакція. Одночасно, перекис водню знищує будь-яку патогенну флору: і грибки, і віруси, і бактерії. Величезну роботу по популяризації застосування перекису водню хворими проробив доктор медичних наук Іван Павлович Неумивакин.
Вам знадобиться
  • - перекис водню 3%;
  • - сода харчова;
  • - лимон.
Інструкція
1
Перекис водню - препарат широкого дії. При болях в горлі, ангіні, що або застуді рекомендується розвести 1 чайну ложку перекису в 50 мл води і полоскати цим розчином 5-6 разів на день ротову порожнину, затримуючи розчин в роті на 15 секунд.
2
При пародонтозі, поганому запаху з рота, кровоточивості ясен приготуйте наступний склад. Візьміть половину чайної ложки харчової соди, капніть на неї кілька крапель лимонного соку і 15 крапель перекису водню, перемішайте. Потім цим складом акуратно потріть ясна і почистіть зуби. Протягом 10-15 хвилин нічого не пийте, не їжте і не полощіть рот.
3
Для лікування хворобливих ділянок приготуйте наступний розчин. У 50 мл води налийте 3 чайні ложки перекису і розмішайте розчин. Змочіть бавовняну серветку в ньому і прикладайте у вигляді компресу на хворе місце на 2-3 години. Потім це місце можна протерти нерозведеним 3% перекис ю водню. При хворобі Паркінсона і розсіяному склерозі рекомендується повністю протирати все тіло.
4
Також перекис можна приймати всередину. Починайте з 1 краплі тричі на день, розведеної в 1 столовій ложці, на другий день - 2 краплі тричі на день і т.д. Довести до 10 крапель, розчинених у ложці води тричі на день. Потім перерва 3 дні. Починайте знижувати з 10 крапель до однієї за колишньою схемою. Приймати можна необмежений час, залежно від самопочуття.
Зверніть увагу
Протипоказанням прийому всередину перекису є тільки індивідуальна непереносимість.
Корисна порада
Перекис водню відновлює баланс всіх систем організму - травної, імунної, ендокринної, кровоносної, лімфатичної, енергетичної. Обов'язковою умовою прийому перекису є те, що приймати її слід на голодний шлунок. Автор методу очищення перекисом рекомендує провести попереднє очищення шлунково-кишкового тракту, можна як клізмами, так і травами.