Як зашити дірки на штанях. Як зашити штани протерті між ніг.

Улюблені штани протерлися або їх ненавмисно порвали? Не біда! Звичайно, багато в чому все залежить від того, які це штани - якщо це деталь ділового костюма, то будь-яка, навіть сама акуратна латка або штопання в цьому випадку виключаються - з ними доведеться розлучитися. Але от якщо порвалися джинси, то це не привід для смутку. Вважайте, що вам навіть пощастило - ви зможете не тільки реанімувати їх, а й оновити дизайн.
Інструкція
1
Якщо тканина протерлася між ніг, то зашити дірку, щоб вона була непомітна, можна двома шляхами. Візьміть швейну машинку і встановіть в ній спеціальну лапку, призначену для вишивки. Перемикач виду шиття також поставте в положення «вишивка». Візьміть шматочок джинсової тканини або будь-який інший, відповідного кольору і підберіть за кольором нитки. Тканина прикладіть з вивороту джинсів, можете її злегка приметать вручну, щоб вона не зрушилася у процесі шиття. Застрочити дірку звичайним швом, прошиваючи її вліво і вправо, вниз та вгору. Якщо нитки підібрані правильно, то таку латку буде зовсім непомітно.
2
Другий спосіб - зробити непомітну латку з цієї ж джинсової тканини. Зазвичай, шматочки тканини залишаються після того, як довжину джинсів підганяють по фігурі. Не викидайте їх - для непомітних латочок вони підійдуть якнайкраще. Просто виріжте з джинсової тканини шматочок необхідної форми і розміру з невеликим запасом. Підверніть краю і пристрочите його поверх дірки . Якщо можливості швейної машинки дозволяють, пришийте його, чи не підвертаючи краю, швом «зигзаг».
3
Найцікавішими будуть дірки , отримані в результаті випадкової «травми» - з рваними краями і навіть з вирваними шматками матеріалу. Це прекрасний привід проявити свою фантазію і оновити їх. Можна зробити на цих місцях заплатки описаним вище способом з схожою або, навпаки, контрастної тканини. Ще веселіше і цікавіше буде виглядати якась аплікація з різнокольорових шматочків тканини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EYYWNNj4y1Q
Зверніть увагу
Що ж, якщо вам, скажемо, без найменшого зволікання потрібно знати, як зашити джинси між ніг - Ви опинилися в правильному місці! На цьому сайті Ви знайдете поетапні готові рецепти по всяких запитам.
Корисна порада
Між ніг джинси протерлися, а викинути або немає бажання, так як вони улюблені, або немає можливості купити нові? Протертим джинсам можна дати друге життя. Можна накласти латочку з внутрішньої сторони, а дірочки застрочити. Вирізати і зробити вставки з відрізаних нижніх частин штанин. Перш ніж приступити до ремонту - виперіть і погладьте джинси, які потрібно відремонтувати.