Як уповільнити метаболізм. метаболізм Як уповільнити.

Найчастіше люди стикаються з проблемою прискорення метаболізму , проте достатньо і тих, кому важко набрати вагу. Якщо ви зіткнулися з проблемою браку кілограмів, потрібно постаратися сповільнити метаболізм, хоча це нітрохи не простіше, ніж скинути вагу.
Інструкція
1
В першу чергу, скоротіть фізичну активність, перестаньте ходити пішки, частіше користуйтеся ліфтом і громадським транспортом.
2
Потім потрібно переглянете раціон, введіть в нього більш калорійну їжу, наприклад, фаст-фуд, головне не перестаратися, щоб не спровокувати проблеми з травною системою.
3
Виявіться надмірного споживання білка і спецій, оскільки ці продукти активізують метаболізм. Водночас необхідно підвищити енергетичну цінність продуктів, зробити раціон більш калорійним і збільшити порції.
4
Настійно рекомендується їсти перед сном, можна навіть зробити вечерю рясним. Не варто забувати про борошняному і солодкому, адже це дозволить швидко набрати вагу.
5
Можна доповнити новий раціон вітамінами, що сповільнюють обмін речовин, наприклад, залізом і кремнієм. Більш того, потрібно відмовитися від холодного душу та вживання холодної води.
6
Все це допомагає знизити швидкість метаболізму і дозволяє набрати хоч трохи ваги. Безумовно, новий раціон не означає, що ви повинні харчуватися тільки фаст-фудом і перестати рухатися, потрібно просто постаратися виключити все, що провокує прискорення обміну речовин. До того ж дотримуватися цього режиму не доведеться вічно, оскільки з роками метаболізм сповільнюється сам собою, а значить через деякий час проблема просто зникне.