Як вибрати автомийку.

Для того, щоб помити власний автомобіль необов'язково везти його на платні, стаціонарні автомийки, зробити це можна, якщо придбати в спеціалізованому магазині портативну автомийку , крім того, її можна використовувати і в інших побутових цілях. Головним фактором при виборі цього аппара є обсяг робіт, що виконуватимуться з його допомогою.
Інструкція
1
Якщо вам необхідний апарат тільки для миття власного автомобіля, то достатньо купити побутову автомийку , таке пристрій призначений для безперервної роботи протягом близько получаса.Еслі же планується більш інтенсивний його застосування, то необхідно купувати професійний апарат, він має більш потужний двигун.
2
Зверніть увагу на помпу, якою оснащена автомийки, вона може бути силумінової або пластикової, крім того вона може бути розбірною, що різко скорочує витрати на ремонт в разі поломки. При виборі фільтра, перевагу краще віддати багаторазовим варіантам.
3
Різноманітність насадок, якими оснащується автомийка, істотно спрощує процес миття. Перевірте, як працює система подачі води, апарат буде служити довше, якщо він оснащений системою автозупинки. Необхідно також з'ясувати, чи вимагає апарат зовнішнього тиску води.
4
Як і будь-яка техніка, автомийка може вийти з ладу, тому необхідно заздалегідь поцікавитися про гарантійні умовах апарату.