Як спроектувати меблі.

Проектувати меблі можна не тільки на папері, а й на екрані комп'ютера. Робити це можливо за допомогою спеціалізованих програм, які наочно демонструють кожну деталь майбутньої шафи або, приміром, дивана.
Інструкція
1
Для того щоб проектувати меблі на комп'ютері є кілька спеціально призначених для цього програм. З їх допомогою ви зможете створювати проекти корпусних меблів як для дому, так і для офісу, проектувати шафи купе і системи розсувних дверей, а також кухонні гарнітури та багато іншого.
2
Використовуйте ці програми і отримуйте можливість швидко і головне якісно створювати будь-які конструкції, розраховувати попередню вартість меблів прямо на екрані вашого ПК. Також ви будете отримувати ілюстрації проекту, де все буде видно наочно, вам будуть доступні детальні креслення зборки, а також креслення окремих деталей.
3
Зверніть увагу, що дані програми мають функції позначати отвори і демонструвати реальні розміри, також ви наочно бачите прив'язку отвори від бази вироби або від його краю. Ви маєте уявлення про товщину кромки вироби, програма також формує якісні карти найкращого розкрою, при цьому дотримуються всі технологічні особливості того, як з'єднуються деталі і розміщується фурнітура меблів.
4
Скористайтеся, наприклад, програмою Woody, яка є професійною програмою для меблі ной індустрії. Працюючи в ній, ви робите дизайн в 3D максимально ефективно, і при цьому легко і швидко, перед вами креслення зборки меблів, також є креслення окремих деталей. Ви маєте перед очима всі особливості установки кожного виду петель. Зверніть увагу, що з програмою поставляється база даних, яка має опису понад 7000 різних матеріалів, фурнітури і кріплень.
Кожній людині хочеться, щоб меблі в його квартирі мала розкішний дизайн, була зручною у використанні, неповторну та якісну. Щоб наблизитися до цих вимог, виготовлювачі меблів, працюючі на замовлення, широко використовують сучасні розробки і технології, покликані полегшити процес проектування виробів. До числа таких технологій можна віднести комп'ютерні програми з моделювання та розкрию.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з процесором Pentium 500MHz (або більш потужним);
  • - 128 Мb оперативної пам'яті;
  • - читаючий пристрій для дисків;
  • - 200 Мb вільного простору на жорсткому диску;
  • - графічна карта VGA/SVGA (256 кольорів);
  • - маніпулятор-миша;
  • - операційна система Windows 95 або новіша;
  • - принтер.
Інструкція
1
Програма для конструювання меблів Pro100 дозволяє планувати дизайн інтер'єру і проводити його ранжування. Основна перевага програми вбачається в її назві - вона дозволяє робити все просто і швидко, заощаджуючи час і нерви. Чіткий і інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс, здійснимість операцій за допомогою комп'ютерної «мишки» роблять програмне забезпечення доступним для користувача не самого просунутого рівня.
2
Конструювання включає в себе ряд послідовних операцій по зборці деталей, елементів і блоків майбутніх меблів, хіба що вони віртуальні і зменшені в масштабах. Отримане при проектуванні зображення можна роздрукувати на принтері для наочності: клієнт понесе з собою готовий матеріал для роздумів і вибору одного із запропонованих йому дизайнерських рішень.
3
Польські розробники програми постаралися здійснити кінцеву 3D візуалізацію проекту. Ви зможете за допомогою фахівця розставити у вашому віртуальному приміщенні елементи інтер'єру, встановити реальний режим освітлення приміщення, налаштувати його яскравість і тіні. Такі можливості дозволяють швидше і наочніше уявити, яку саме меблі ваша квартира прийме з найбільшим захопленням.
4
Отже, клієнт вибір зробив - пора приступати до здійснення його творчих задумок. І тут на допомогу виробнику приходить комп'ютер. Програма «Астра Розкрій» допоможе скласти карти оптимального розкрою матеріалу. Це може бути деревно-стружкова плита з ламінуванням, пластик і навіть скло. Яким би складним не був набір деталей майбутніх меблів, «Астра» за короткий час підбере поєднання елементів на листовому матеріалі таким чином, щоб у відходи пішло якомога менше обрізків. Залишиться лише розпиляти листи на заготовки.
5
Це лише деякі з представлених на ринку програм для сучасного проектування меблів. Часи, коли меблі проектувалася на Ватманський листі за допомогою олівця і лінійки, безповоротно пішли. Втім, остаточний вибір засобів проектування меблів залишається за вами.