Як вибрати принтер для друку фотографій.

Щоб правильно вибрати принтер необов'язково добре розбиратися в техніці та інформаційних технологіях. Досить добре уявляти собі ту роботу, для якої він набувається і завжди пам'ятати про ті гроші, які згодні віддати за цей пристрій. Ще треба мати уявлення про види принтер ів. Продумавши ці три моменти, можна пускатися на пошуки потрібного вам апарату.
Інструкція
1
При покупці будь-якої речі важливо чітко знати, навіщо вам все це потрібно. Принтер - не виняток. Вирішіть, які саме фотографії ви збираєтеся друкувати. Якщо ваші потреби обмежуються колом сімейних фотографій, то можете сміливо купувати практично будь недорогий струменевий принтер . В магазинах представлений великий асортимент цих пристроїв. Бажано, щоб принтер дозволяв замінювати чорнильниці по одній, а не вимагав заміни картриджа цілком.
2
Якщо ви професійний фотограф, то має сенс вибрати принтер , що дозволяє друкувати фотографії з великим дозволом. Правда тут спостерігається явна залежність: чим більше дозвіл, тим більша вартість. Дорогі моделі дозволяють друкувати безпосередньо з фотоапарата або флешки, можуть мати дисплей для контролю якості друку . Якщо ви не збираєтеся користуватися цими можливостями, то немає чого платити зайві гроші.
3
Крім струменевих існують ще сублімаційні принтер и. Вони дозволяють друкувати фото стандартних форматів. Якщо принтер має формат 10 на 15 см, то фотографію більшого розміру ви не надрукуєте. Такі пристрої вимагають спеціального паперу і расходников, які продаються найчастіше наборами. По суті, такий принтер - просто іграшка, для скільки-небудь вимогливого фотографа інтересу не представляє.
4
Ще одним поширеним типом принтер ов є лазерні. Але кольоровий лазерний принтер , володіючи багатьма достоїнствами, є дорогим в експлуатації пристроєм, вони досить громіздкі і більше підходять для людей, які професійно займаються видавничою діяльністю.
Корисна порада
Отже, визначившись з майбутнім колом завдань, можна йти в магазин і вибирати принтер. В магазинах треба пам'ятати, що ви прийшли за пристроєм, який потрібно вам, тому не йдіть на поводу у консультанта, який завжди намагається продати річ подорожче. Вибираючи принтер, намагайтеся купувати товари відомих виробників, що спеціалізуються на випуску такої техніки, і не забувайте про доступність расходников (чорнило, порошок, чорнильниці і т.п.).