Як розташувати ліжко в спальні. звідки встає сонце.

Люди сплять третину свого життя, у сні відбувається відновлення організму, тому спальня повинна була зручною, щоб забезпечувати повноцінний відпочинок. Але якщо сон не приносить розслаблення і вранці ми почуваємося абсолютно неотдохнувшімі, то можливо, справа тут в неправильному розташуванні ліжка.
Інструкція
1
Найвідоміше правило - не ставте ліжко ізножьем до дверей. Це вважається поганою прикметою, ногами вперед з кімнати виносять покійників. Та й фен-шуй теж застерігає від такого розташування ліжка, так як вночі через двері може проникати негативна енергія. Якщо раптом по іншому переставити ліжко неможливо, то щоб зменшити негативний вплив, під час сну закривайте двері. Або поставте в ногах ширму, етажерку з кучерявими рослинами, але вона повинна бути вище рівня ліжка.
2
Не розміщуйте ліжко узголів'ям до вікна, спляча людина абсолютно беззахисний і вразливий, а вікно не забезпечує повного почуття захищеності. Краще поставте ліжко узголів'ям до стіни і подалі від вікна, протяги в спальні не потрібні.
3
Не вішайте над ліжко ю ніяких громіздких, важких предметів - люстри, шафи, полиці, балки викликають підсвідоме занепокоєння і напругу.
4
Не вішайте над ліжко ю на стелі або напроти неї дзеркала. Дзеркало відображатиме енергію і направляти її назад, а сплячий людина повинна звільнятися у сні від непотрібної інформації, від поганих емоцій, від важких думок і проблем.
5
Розташуйте ліжко так, щоб лежачи на ній, ви бачили вхідні двері. Якщо це неможливо організувати, то повісьте дзеркало так, щоб бачити в ньому двері. Найсприятливіший розташування ліжка - по діагоналі до дверей. Узголів'я ліжка бажано направити на північ або восток.Еслі ліжко подружня, то забезпечте вільний доступ до неї з усіх сторін. Коли один чоловік змушений перелазити через другого, це дуже незручно, і до того ж, створює енергетичний дисбаланс. Якщо ліжко односпальне, краще поставте її для більшої захищеності в кут.
6
Якщо спальня дуже простора, то розташуйте широку ліжко далеко від стін, створіть своєрідний острівець сну. Повісьте навколо ліжка балдахін, він створить атмосферу затишку і інтимності.
7
Не полінуйтеся послідувати цим правилам і проведіть невелику перестановку, і ваш сон стане більш повноцінним, ви будете висипатися і заряджатися енергією на весь день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wK06YWziq3A
Зверніть увагу
Ліжко обов'язково повинна бути стійкою. Круглі ліжка, водяні, ліжка на колесах - вони символізують нестабільність і хитке фінансове становище. Також ліжка необхідна спинка, бажано прямокутна.
Корисна порада
При зонуванні спальні можна використовувати подіум для спального місця. Якщо в кімнаті є ніша, можна поставити в неї ліжко.