Як монтувати пластикові панелі.

У багатьох будинках якість стін не найкраще, тому підготувати їх до обробки досить складно. На підготовку до декоративної обробки йде багато часу і коштів. Щоб позбутися такого роду клопоту, використовують такий оздоблювальний матеріал як станів панелі . У них досить багато різного роду переваг. Панелі легко встановлювати.
Інструкція
1
Беруть кілька сухих дерев'яних брусків 40x25 міліметрів і кріплять на поверхню, яку планується обробити. Бруски повинні бути встановлені перпендикулярно напрямку монтажу стінових панелей. Встановлення здійснюється з використанням рівня або ж схилу, який формує кути в 90 градусів і вирівнює поверхню. Між брусками на стіні має бути відстань не більше 40 сантиметрів, а на стелі - не більше 30 сантиметрів.
2
Починають монтаж зазвичай з установки елементів, на які будуть потім кріпитися пластикові стінові панелі . На завершення встановлюють кут внутрішній і кут зовнішній. Якщо панелі встановлюються на всю стіну, то у стелі кріпиться до бруска стельовий плінтус.
3
Перша пластикова стінна панель вставляється в паз елемента кріплення вузької кріпильної полицею. Панель розташовують ідеально рівно відносно кута поверхні, що відбувається. В цьому випадку часто застосовують рівень або отвес.Шірокая монтажна полку кріпиться до брусків цвяхами, саморізами або металевими скобами.
4
Другу стінну пластикову панель вставляють вузької кріпильної полицею в паз першої. Обов'язково перевіряють зазори між панелями. Їх не повинно бути. Закріплена, друга панель може бути також, цвяхами саморізами або металевими скобами.
5
Остання панель повинна бути менше, ніж інші. Для цього її розрізають поздовжньо. Спочатку вставляють панель в паз кріпильного елемента, а потім вже щільно вставляють в паз попередньої панелі . Додаткове кріплення цієї панелі не потрібно.