Як монтувати ПВХ-панелі. Як монтувати пластикові панелі.

Досить часто для обробки люди використовують стінові панелі ПВХ. Вони легко монтуються і, до того ж, мають прекрасний зовнішній вигляд. При установці стінових панелей ПВХ необхідно бути уважним і дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Зараз станів панелі ПВХ діляться на два види: шовні та безшовні. Шовная панель зазвичай має ширину від 100 до 200 міліметрів. Безшовна же панель має ширину від 200 до 375 міліметрів.
2
Шовні панелі більш прості в експлуатації. До них не пред'являються такі жорсткі вимоги, як до безшовних панелям. Однак монтаж шовних панелей робити набагато складніше. Необхідно дотримуватися кількох правил.
3
Якщо монтаж шовних панелей проводиться на відкритому повітрі або ж у приміщенні, де великі коливання температури, то кожну наступну панель вставляють до упору в паз попередньої панелі . Після цього за допомогою олівця відзначається глибина посадки. Далі панель висувають з паза другий панелі приблизно на 1 міліметр. Коли всі дії зроблені, панель пришивають до брусків. Якщо шовні панелі були встановлені таким способом, то викривлення лицьовій поверхні не відбуватиметься, якщо температура навколишнього середовища підвищиться на 25 - 30 град.С.
4
Коли проводиться монтаж будь-яких панелей, враховують, що лінійне температурне зміна розмірів панелей, втім, як і будь-якого іншого вироби з полімерів, досить високо і може доходити до 0,1 відсотка на кожні 10 град. С. Тому, потрібно відзначити, що довший буде відрізок панелі , тим більше буде його відносне подовження. При установці панелей обов'язково враховують даний факт і намагаються пришивати панелі в відрізках не більше 3 метрів. Стикування здійснюється за допомогою стикувального профілю. Тим самим, при зміні навколишньої температури, що не будуть з'являтися нерівності облицьованої поверхні.