Як зробити об'ємний пучок. зачіска високий об'ємний пучок.

Цього літа об'ємний пучок можна побачити на голівках модниць і на вулицях Нью-Йорка і на подіумах у Мілані. Це швидкий і простий спосіб укладання довгого і не дуже довгого волосся всього за кілька хвилин. Цей образ може бути створений з будь-яким типом або довжиною волосся.
Вам знадобиться
  • щітка для волосся
  • гребінець для начісування
  • лак для волосся
  • резинка для волосся
  • шпильки
Інструкція
1
Зберіть волосся у високий «кінський хвіст» і закріпіть його гумкою.
2
Візьміть частина хвоста і трохи начешіть волосся - це додасть додатковий обсяг зачісці
3
Оберніть хвіст в підлогу обороту навколо гумки, закріпіть шпильками, перекрутите решту волосся ще в підлогу обороту, заправте залишився кінчик під пучок і закріпіть його шпилькою.
4
Витягніть частину волосся для додання потрібного обсягу
5
Закріпіть лаком для волосся сильної фіксації, щоб протягом дня ваша зачіска не развалілась.Вот так за лічені хвилини ви створили сучасну і дуже елегантну зачіску.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8rfxmxwVW8o
Корисна порада
Щоб пучок виглядав ще об'ємніше, оберніть його шиньйоном, заплетеною в косу. Розташуйте шиньйон таким чином, щоб середина знаходилася на передній частині пучка, перехрестите кінці шиньйон ззаду і заправте їх під пучок, закріпіть шпильками. Пучок можна прикрасити бантом або декоративною шпилькою, яка допоможе не тільки прикрасити зачіску, але і виправити деякі «погрішності» укладання.