Як годувати цуценя вівчарки. Як відрізнити німецьку вівчарку.

Щоб з цуценяти виріс здоровий і повний енергії пес, одного виховання мало. Дуже важливу роль у розвитку тваринного грає повноцінне і правильне харчування. Також варто звернути увагу на правила годування, особливо на відведене для цього місце. Знати, як годувати цуценя вівчарки, повинен кожен господар.
Інструкція
1
Привчіть правильно приймати їжу вихованця з перших днів. Для цього слід, вибравши підходяще місце, поставити миску на підставку або невисокий стілець. Миска повинна бути на рівні грудей цуценя. Це необхідно для того, щоб собака не виросла з горбатою спиною або з високозадість. У міру того, як вихованець буде рости, висоту стільчика слід змінювати у відповідність з його ростом.
2
Обладнайте місце для годування. Під стілець краще постелити невеликий килимок, щоб цуценя стояв поруч з мискою стійко і не ковзав.
3
Слідкуйте за правильною стійкою. Дуже важливо малюка відразу привчати до правильної стійці. Для цього слід постійно стежити за тим, як щеня ставить лапи і щодня виправляти, якщо він це робить неправильно.
4
Дайте ласощі. Щоб встановити контакт з твариною, після з'їденої основної їжі, слід погодувати чимось смачненьким. Наприклад, дати погризти кісточку з м'ясом.
5
Не провокуйте цуценя на гарчання під час їжі. Витерти його мордочку слід після прийому їжі.
6
Ставте обов'язково на стільчик дві окремі миски: для їжі і пиття.
7
Давайте тільки правильну їжу. Що стосується самого харчування, то, звичайно ж, вихованець повинен отримувати всі необхідні вітаміни і корисні для розвитку продукти. Наприклад, сиру картоплю сприятливо впливає на шерстку. Вирішує, як годувати цуценя вівчарки, кожен господар самостійно. Це можуть бути як сухі суміші, так і традиційна їжа, що складається з каш, супів і бульйонів. Однак сумішами не варто захоплюватися, особливо дешевими. Деякі з них викликають авітаміноз, погіршують загальний стан здоров'я вихованця. Якщо господар воліє годувати традиційно, то завжди слід пам'ятати, що цуценяті до півроку необхідні кальцій, мінеральні речовини, вітаміни.
8
Слідкуйте за загальним станом вихованця, не нехтуйте вітамінами. Особлива роль відведена витамину «А». Недолік цього вітаміну в організмі може спричинити за собою дефекти в зростанні, виправити які згодом неможливо. Також не можна давати собаці трубчасті кістки птиці або кролика. Набагато краще цуценяті запропонувати погризти телячі хрящики або кісточки молодого барана.
Зверніть увагу
Пропонуємо вам послідувати деяким радам з вирощування і утримання цуценя німецької вівчарки і бажаємо удачі! l Місце цуценя Якщо ви живете в приватному будинку, то найкраще поселити цуценя в вольєрі. l Годування цуценя З 1 місяця до 2-х цуценя годують 4-5 разів на день. З 2 до 3-х - 3-4 рази, з 3-х до 7ми-3 рази, після 7-8 місяців переводять на 2-х разове харчування.
Корисна порада
Годувати цуценя німецької вівчарки потрібно із спеціального посуду на підставці, так як правильне положення тіла під час їжі важливо для формування екстер'єру. Німецькі вівчарки швидко звикають отримувати їжу в певний час, тому не можна міняти режим годування без вагомих причин: це може стати серйозним стресом для вашої собаки. Дорослих вівчарок рекомендується годувати 2 рази на день.
В вашому затишному будинку або на службі з'явився чудовий вихованець - вівчарка. Ви її господар, слухатися і виконувати собака буде тільки ваші команди, захищати вас, любити вас. Тепер ваша черга відплатити тим же. Найважливішим елементом розвитку будь-якого організму є харчування, і ось тут постає питання: як годувати вівчарку?
Інструкція
1
Визначимо основні правила харчування вашого вихованця: Якщо у вас маленьке цуценя, то його миска повинна бути закріплена на кронштейнах, щоб його скелет правильно розвивався.
2
Щоб ваш юний вихованець грамотно ріс, в період зростання важливо стежити за калорійністю його корми, але це ніяк не повинно позначитися на кількості споживаного корму.
3
У собаки повинно бути дві миски, одна з їжею, інша з водою. Воду необхідно міняти кілька разів на день, при цьому ретельно мити миску.
4
Намагайтеся дотримуватися постійному графіку споживання їжі. Якщо ваш вихованець після закінчення двадцяти хвилин не доїв корм, не залишайте його, а відразу ж прибирайте.
5
Залежно від віку цуценят, слід годувати їх до шести разів на день перші два місяці, при цьому кожні два місяці збавляти по одній годівлі в день. Після десяти місяців годувати собаку можна два рази в день.
6
Дорослу вівчарку годуєте їжею, яка легко буде засвоюватися і не перевантажувати шлунок вашого вихованця. Інакше корм буде погано перетравлюватися, а це може привести до завороту шлунка.
7
Залежно від фізичного стану і віку вівчарки, годуєте її тільки тим кормом, який їй підходить на даному етапі розвитку.
8
Існують два типи кормів - натуральний (м'ясо, риба, яйця, кістки та інше) і сухою. Яким кормом годувати - вирішуйте самі, обидва типи корми повністю придатні для годівлі.
9
Існує також комбінований тип годівлі. При такому способі годування, давайте, наприклад, вранці - сухий корм, а ввечері натуральні продукти, при цьому сухий корм повинен бути досить високої якості.
10
Завжди стежте і контролюйте процес травлення собакі.Правільное харчування вівчарки це запорука її здоров'я, відмінної фізичної форми та довголіття.