Як класти тротуарну плитку. Як покласти тротуарну відео.

Досить багато людей у дворі свого будинку кладуть тротуарну плитку . Це не випадково. Вона додає двору вишуканий зовнішній вигляд. До того ж, класти тротуарну плитку зовсім не складно. Потрібно лише ознайомитися з технологією кладки.
Інструкція
1
Тротуарна плитка укладається на пісок, щебінку або бетон. Від умов експлуатації дорожнього покриття залежить тип підстави і товщина плитки. Таким чином навантаження від заїзду автомобіля може витримати плитка, яка має міцність бетону більше 600 кг/см2 і товщину 30-45 міліметрів. Плитка повинна бути покладена на суху суміш або розчинну постіль, зроблену на щебеневої подушці. Плитка, що має товщину більше 45 міліметрів, яка покладена на бетонну основу, може витримати вагу вантажного автомобіля.
2
Кладка тротуарної плитки. Для початку роблять виїмку ґрунту приблизно на 150 міліметрів в глибину. Також виконують подовжню і поперечну планування застеляється ділянки. Обов'язково враховують ухили для стоку води. На застеляють ділянці виконується ущільнення грунту. Найпоширеніші способи для цього - трамбівка, укочення, віброущільнення. Для бортового каменю повинна бути зроблена виїмка грунту. Виробляють трамбування дна канавок для бортового каменю. В канавки відсипав шар піску приблизно в 5 сантиметрів.
3
Далі бортовий камінь встановлюють в канавки на бетонну подушку. Якщо робота проводиться на слабкому пучинистом грунті, то виконують застелення ділянки геотекстилем. Це допомагає запобігти деформації тротуарного покриття. Потім відсипав застеляють поверхню дрібним щебенем. Щебінь поливають і утрамбовують. При кладці тротуарної плитки, яка має товщину більше 60 міліметрів, відсипав поверх щебеню шар зволоженого піску товщиною приблизно 50 міліметрів. Вирівнюють його за допомогою рейки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RS7Sl-uZs38
Зверніть увагу
Як класти тротурная плитку: способи укладання?. Як виглядатимуть викладені тротуарною плиткою доріжки і майданчики на ділянці, залежить виключно від вашої фантазії і майстерності, адже навіть однакові елементи можна використовувати в різних варіаціях.
Корисна порада
У цій статті ми розповімо, як класти тротуарну плитку. Технологія укладання такого матеріалу досить проста. Перш за все необхідно вибрати саму тротуарну плитку. Після того як суха суміш буде вирівняна, можна починати класти тротуарну плитку. Спочатку потрібно натягнути шнур по фаске плитки. З цього шнуру слід викладати перший ряд. Наступні ряди слід класти таким чином, щоб вони щільно прилягали до попередніх.