Як робити гіпсокартонні стелі.

В даний час великою популярністю користуються стелі з гіпсокартону. Така популярність досягнута в основному завдяки їх низькій вартості. До того, ж при монтажі стелі з гіпсокартону не виникає особливих проблем і труднощів.
Вам знадобиться
  • Дюбель цвяхи 6 * 60 мілліетров, саморізи 4 міліметри, по металу, саморізи для ГКЛ, підвіси П-подібні, Профілі стельові УД і СД, гіпсокартон листовий стельовий 1200 * 2500 * 9 міліметра.
Інструкція
1
Якщо монтаж стелі з гіпсокартону планується робити в кімнаті, де профілі менше довжини або ширини кімнати, то застосовують стикувальні елементи. Продавець-консультант обов'язково підкаже, які найкраще використовувати стикувальні елементи. Після того як все необхідне придбано, можна приступати до монтажу стелі з гіпсокартону.
2
Для початку визначають горизонталь. Для цього роблять виміри висоти в кожному куті кімнати. Після цього вибирається найнижчий кут. Відступають вниз близько 5 сантиметрів і роблять позначки. У цій справі використовують водяний рівень. За встановленим рівнем відбивають лінії за допомогою малярного шнура. До цього етапу необхідно підходити дуже відповідально.
3
Далі свердляться отвори крізь профіль в стіні. В них тому будуть встановлені дюбеля. До стіни прикручується УдиПрофіль, який має розмір 28-27 міліметрів. До стелі повинні бути проведені паралельні прямі, які мають крок в 60 сантиметрів. За намічених лініях, на дюбель цвяхи пригвинчуються П-подібні підвіси.
4
Виробляється натягування ліски і привинчивания СД профілів до підвісів. Якщо приміщення має довжину, більшу ніж довжина профілів, то виробляють нарощування. Виконується це за допомогою стикувальних елементів і саморізів. Між поздовжніх профілів закріплюються поперечні ребра жорсткості, які виконані з СД профілю. На завершення, проводиться монтаж гіпсокартону. Лист гіпсокартону кріпиться за допомогою саморізів до профілю.
Зверніть увагу
Монтаж рейкової стелі своїми руками. Гіпсокартонні стелі на кухні. Відео, як зробити стелю. Відео урок розповідає про монтаж стелі з гіпсокартону на однорівневий металевий каркас з використанням одноуровневого підвісу (краб). Монтуючи даний стеля, основні підвіси для напрямних профілів краще і надійніше розміщувати один від одного з кроком 80-90 см., А крок між напрямними не більше одного метра.
Корисна порада
Підвісні гіпсокартонні стелі діляться на кілька типів. Існують одно і двох рівневі стелі. Вони можуть бути фігурними або рівними. Як зробити стелю з гіпсокартону своїми руками? Перше, що необхідно зробити, це розмітити стелю. Розмічаємо периметр майбутнього стелі за допомогою гидроуровня. Для цього робимо позначки на всіх кутах. Відфутболювальні шнуром відбиваємо лінії між відмітками і так розмічаємо весь периметр кімнати.