Як вибрати підлогове покриття.

В інтер'єрі будь-якого будинку важливим елементом є підлогове покриття . Добре підібране підлогове покриття додасть будинку стиль і комфорт. Варто відзначити, що саме стать найбільше схильний до навантажень і забруднення. До вибору підлогового покриття потрібно підходити ретельно.
Інструкція
1
Пол повинен обов'язково відповідати вимогам зносостійкості, повинен бути довговічним, практичним і легким в прибиранні. Якщо подивитися на це з точки зору естетики, то в кімнаті можна стелити будь покриття , підібране на свій смак. Однак це буде неправильно. Приміщення будинку обов'язково має бути поділено на три основні групи: робітники, приміщення для відпочинку і зони проходів.
2
Робочим приміщенням вважається кухня і ванна. В них зазвичай використовують міцні покриття. Також це покриття повинно легко очищатися. Для ванної кімнати має бути підібрано покриття , яке має хороші вологостійкі якості.
3
Для кухні добре підходить ламінат. Даний матеріал на вигляд схожий на дерево. У нього досить багато позитивних якостей. Він зносостійкий, довговічний і доступний за ціною. Підлога з ламінату має гарну стійкість до вологи, сонячного світла, хімічним речовинам. Варто відзначити, така підлога досить просто можна настелити. На даний момент в магазинах можна вибрати ламінат будь-якого забарвлення.
4
У ванній кімнаті використовують вологостійкі поли, які також повинні бути комфортними і теплими. Для ванни найкраще підходить тепла підлога. Його роблять на електриці або воді. Для підлоги може використовуватися керамічна і герметизированная пробкова плитка. Також часто використовують водостійкі килимові покриття.
5
Для вітальні не рекомендується використовувати килимове покриття . Справа в тому, що таке покриття швидко зношування. З часом з'являтиметься протоптані доріжки в місцях основних проходів. Але от для спальні таке покриття підходить найкраще. Килимове покриття створює затишок, забезпечує тепло, а також комфорт для ніг.