Як встановити гру на телефон Samsung.

Установка гри на стільниковий телефон може бути виконана двома способами: за допомогою комп'ютера, а також через інтерфейс самого телефон а. Насправді в установці гри на телефон немає нічого складного - абсолютно кожна людина зможе впоратися з таким завданням.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, комп'ютер, підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для початку розглянемо варіант установки гри з самого телефон а. Вам потрібно підключитися на мобільному до інтернету, скачати потрібну гру, після чого відкрити папку з додатком. Далі вам необхідно активувати інсталятор гри і дочекатися закінчення її установки. Всі дії зазвичай займають не більше п'яти хвилин. У тому випадку якщо установку гри потрібно виконати за допомогою комп'ютера, вам доведеться вступити трохи іншим чином.
2
В першу чергу ви повинні встановити на свій комп'ютер програму, що дозволяє ПК підключитися до інтерфейсу стільникового телефон а. Дана програма зазвичай знаходиться на диску, який поставляється в стандартній комплектації стільникового телефон а. Після того як ви встановите потрібне програмне забезпечення, для його коректної роботи надалі вам необхідно виконати рестарт операційної системи в меню «Пуск».
3
Після рестарту ОС підключіть до комп'ютера ваш стільниковий телефон , використовуючи в якості з'єднувача USB-шнур. Відкрийте програму, яку ви встановлювали до моменту перезавантаження системи. Після того як вона налаштує з'єднання з телефон ом, можна перейти до установки гри.
4
Скачайте інсталяційний файл гри на свій комп'ютер. Перевірте його на наявність вірусів. Якщо файл буде безпечний для роботи, скопіюйте його до відповідної його типу папку призначення на телефон е. Розірвіть з'єднання пристрою з ПК, після чого виконайте установку гри, задавши відповідну команду в інтерфейсі телефон а (запуск завантаженого інсталятора).