Як прибрати фурункул.

Фурункул - інфекційне прояв шкірного захворювання, викликане бактеріями стафілокока. Практично кожна людина хоча б раз у своєму житті стикався з таким неприємним шкірним захворюванням, як фурункул або чиряк. На жаль, вилікувати фурункули досить непросто, тому не варто ставитися до цього недугу легковажно, адже за появою чирьев можуть ховатися деякі захворювання, про які ви навіть і не підозрюєте. Спробуйте позбутися фурункула в домашніх умовах, але при цьому не забудьте звернутися до лікаря, щоб уникнути важких наслідків.
Вам знадобиться
  • 1) Господарське мило, молоко, бинт.
  • 2) Мазь Вишневського, іхтіолова мазь, бинт.
  • 3) Перекис водню 3%, синтоміцинова мазь.
  • 4) Цибуля, бинт.
Інструкція
1
Натріть на тертці невелику кількість господарського мила, стільки, щоб воно покрило дно кружки. Налийте в кухоль з натертим милом трохи молока, трохи більше, ніж мила. Поставте кружку на повільний вогонь і кип'ятіть приблизно 1 годину, до утворення густої маси. Приготовлену суміш остудіть і прикладіть на місце фурункула, перев'язавши бинтом. Робити такі примочки треба щодня.
2
На першій стадії появи фурункула виникає невелика червона ущільнення. На цьому етапі можна скористатися маззю Вишневського або ихтиоловой маззю. Складіть бинт в декілька шарів, розмір має бути на 3 сантиметри більше новоутворення. Накладіть на бинт мазь і прикладіть до фурункули, зробіть пов'язку. Мазь допоможе фурункулу швидше дозріти і витягнути гній назовні.
3
Після того, як фурункул розкриється, промийте ямку 3% -ним розчином перекису водню. Під час всього періоду загоєння прикладайте синтомициновую емульсію 2 рази на день протягом тижня. Від вашого фурункула не залишиться й сліду.
4
Найвідомішим і найпоширенішим народним засобом можна вважати печена цибуля. Лук спекти в духовці, розрізати навпіл і прикладати до вогнища запалення, зафіксувати бинтом. Міняти цибулину через кожні 3 години.
Зверніть увагу
Найголовніше правило, яке ви повинні засвоїти: у жодному разі не можна видавлювати фурункул. Так як при пошкодженні вогнища можливе поширення інфекції по всьому організму з подальшими для нього важкими наслідками.
Корисна порада
При частій появі фурункулів стежте за гігієною. Використовуйте антисептичні мила та миючі засоби.