Як лікувати підшкірні прищі.

Підшкірні прищі - це запальний процес, який утворюється в протоках сальних залоз. Якщо брати в оборот інші форми прищів, то «подкожнікі» доставляють найбільшу незручність. Підшкірні прищі , як і більшість прищів, виникають поступово з маленького, хворобливого на дотик прищі ка, який поступово стає великим підшкірним запаленням, і з'являтися воно може на будь-який з частин тіл.
Інструкція
1
Причини: Основна причина появи такого роду прищів - це порушення нормалізованого відтоку шкірного сала, яке призводить до закупорювання виводять проток сальної залози. Сам процес запалення починає розвиватися, коли вступає в дію патогенна бактеріальна мікрофлора. Вона є у кожної людини і знаходиться на поверхні шкіри. Також причиною може бути і банальна недолікована застуда, яка є свого роду поштовхом, активирующим утворення підшкірних прищів.
2
Як лікувати: Всякого роду прищі вимагають лікування, будь-то підліткові або підшкірні. Якщо ігнорувати лікування підшкірних прищів, то вони можуть перетекти в обширну інфекцію. Такі прищі важко видавити, а на місці, де людина спробує це зробити, залишиться непривабливий рубець. Тому намагатися видавити або навіть проткнути їх чимось на зразок голки категорично забороняється, бо можна занести інфекцію, яка сильно погіршить запальний процес.
3
Як же без шкоди для здоров'я позбудеться підшкірних прищів? Насамперед потрібно ліквідувати саме запалення, потім почати процес реабілітації, тобто активізувати нормальну роботу сальних залоз і проток. В таких випадках буде корисна процедура озонотерапії, яка дозволить попередити рубці, що з'являються після прищів. У складі озону є хороші протимікробні елементи, які дозволяють зняти першопричину запалення: набряк, почервоніння шкіри і болючість. Після того як буде введена ін'єкція киснево-озонової суміші, внутрішній прищ визріває буквально за кілька годин.
4
Багато молодих людей, втім як і дорослі, намагаються лікувати підшкірні прищі засобами, які пропонують їм безліч косметичних компаній. Вони пропонують швидке лікування без особливих зусиль. Ціни на такі «ліки» високі, а ефективність мала.
5
По-перше, не потрібно плутати звичайні підліткові прищі ки з підшкірними прищами - це дві різні речі;
6
По-друге, такі креми і ополіскувачі лише маскують прищі , а не лікують їх;
7
В третє, ринок косметики сповнений підробок, тому купуючи черговий засіб від прищів, ви не застраховані від того, що засіб вас буде калічити, а не лікувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vxxCAFH7YSY