Як вибрати фритюрницю.

Frit в перекладі з французької «смажений». Оскільки картопля фрі практично неможливо правильно приготувати в звичайній сковороді, була придумана фритюрниця. До речі, фритюрницю можна використовувати не тільки для приготування картоплі, а й для різних страв з інших овочів, фруктів, риби, птиці, м'яса. Якщо ви любите готувати, фритюрница послужить вам гарну службу.
Інструкція
1
При покупці фритюрниці зверніть увагу на її чашу. Цей головний елемент може бути виготовлений з алюмінію або нержавіючої сталі. Покриття чаші буває емальованим або антипригарним. Другий варіант кращий, тому що помітно продовжує термін служби чаші і не дає продуктам прилипати до стінок.
2
У продажу є фритюрниці з невеликою чашею об'ємом на півлітра. Бувають і більш об'ємні чаші до чотирьох літрів. Залежно від моделі чаша може зніматися, мати оглядове вікно, що досить зручно, оскільки дозволяє спостерігати за процесом готування.
3
Нагрівальний елемент у фритюрниці може бути відкритим або закритим. Нагрівання закритого нагрівального елемента відбувається довше, але за фритюрницею оснащеної таким елементом простіше доглядати.
4
Якісна фритюрница повинна бути оснащена системою холодного дна. Це дозволить уникнути пригорання їжі, а значить більш тривало використовувати масло.
5
Сетчатая металева корзина є ще одним важливим елементом фритюрниці. Вона необхідна для комфортного використання цього побутового приладу. Справа в тому що продукти закладають не в саму чашу, звідки може бризнути масло, а в корзину. Також необхідно визначитися з об'ємом корзини.
6
Фритюрниця повинна бути оснащена фільтрами. Стаціонарні металеві фільтри можна мити. Змінні фільтри по мірі забруднення міняють на нові. Другий варіант кращий, оскільки ефективність змінних фільтрів вище.
7
Що стосується управління, то яким воно буде не настільки важливо. Управління фритюрницею може бути електромеханічним або електронним. Електронне управління зручно тим, що дозволяє бачити витрата масла або ступінь забруднення фільтра. Куди важливіше регулятор температури. Він буває плавним або жорстким. Оскільки для кожного продукту потрібно своя температура, зупинити вибір краще на фритюрниці з плавним регулятором, оскільки жорсткий не дозволяє задати точну температуру.