Як зробити альбом до ювілею. Як зробити альбом чоловікові до дня народження своїми руками.

Фото альбом - символічний і дуже приємний подарунок на круглу дату. Знімки, які відображатимуть історію життя або відносин, відмічені віршованими чи прозовими коментарями, дозволяють знову згадати все приємне, що було в житті, а значить, налаштувати і на майбутній успіх.
Інструкція
1
Зробити фото альбом поодинці важко. Краще зберіться невеликою компанією, в який кожен відзначатиме за певну частину: вірші, фотографія, оформлення самого альбом а.
2
Наберіть кілька аркушів картону формату А4. Ідеальна кількість - по числу років ювілею і ще два для обкладинки. Ще одну смужку картону заготуйте для корінця. Розрахуйте її товщину, виходячи із загальної товщини картонній книги.
3
Складіть картонні листи (без обкладинки) один на інший. Зігніть і розпрямте на відстані 2-3 см від правої широкої сторони. Просвердлите уздовж лінії згину кілька отворів. Вони повинні точно збігатися по розташуванню і розміром. Крізь кожен з вийшов «тунелів» проденьте тонку кольорову атласну стрічку. Зв'яжіть її вузлом. Так з'єднайте сторінки через всі отвори.
4
Проклейте сторінки точно по лінії згину, приклейте до обкладинки і корінця. Покрийте обкладинку золотистою фарбою або кольоровим папером.
5
Наклейте на кожну сторінку кілька фотографій в хронологічному порядку (фотографії одного року на одній сторінці). Порожні місця заклейте фольгою або кольоровим папером, зверху красивим шрифтом напишіть коментарі.
6
Внутрішні сторони обкладинки прикрасьте аплікаціями, фарбами, блискітками, бісером і стразами. На останній сторінці напишіть побажання на майбутнє. Ребра сторінок (по боках) покрийте блискучою фарбою.