Як лікувати параліч.

Перш за все, необхідно відзначити, що паралічі або парези не є самостійними захворюваннями, вони представляють собою симптоми деяких захворювань і патологічних станів. Тому для того, щоб визначитися, як лікувати параліч, необхідно виявити і усунути причину, по якій виникло порушення провідності нервових імпульсів.
Інструкція
1
Основною причиною виникнення паралічу є порушення мозкового кровообігу, при розвитку інсульту, травми спинного і головного мозку, утворення пухлин, що здавлюють мозкові судини, спадкові аномалії судин мозку. Так все-таки, як лікувати параліч? Для цього необхідно наступне: При розриві нервових сплетінь, в результаті травми, необхідно провести хірургічне зшивання нервових волокон, в зоні розриву.
2
При наявності пухлини, проводять оперативне висічення новоутворення в межах здорових тканин, за умови операбельності пухлини і з супутньою перед- і післяопераційної променевою терапією. При великих розмірах доброякісної пухлини або злоякісних новоутвореннях, проводять часткове видалення пухлини, для поліпшення якості життя або призначають хіміотерапію.
3
При порушенні мозкового кровообігу в результаті розвитку інсульту або інших судинних порушеннях призначають медикаментозне лікування: - препарати, що покращують мозковий кровообіг (пірацетам, церебролізин); - препарати, які посилюють надходження кисню в головний мозок (галантамін, оксибутират натрію); - препарати, що відновлюють оболонку нерва і стимулюючі нервове проведення волокон (вітаміни групи В, Прозерін, Галант); - лікувальна фізкультура і масаж, для того, щоб не розвинулися атрофічні процеси в м'язах, в результаті відсутності двіженія.- електролікування, у вигляді призначення гальванізації, фаранізаціі, для поліпшення і відновлення нервових імпульсов.- голкорефлексотерапія, яка полягає в стимулюванні певних зон мозку, для відновлення нервової провідності волокон.- бальнеологічне лікування, застосування грязьових, сірководневих ванн.