Як зарядити акумуляторну батарею.

Акумуляторні батареї дорожче звичайних лужних, але мають набагато більшу енергоємність, тому час роботи з ними - кілька годин, а то й днів. Крім того, акумулятори налаштовані на багаторазову перезарядку і повторне використання. При правильному зверненні вони прослужать дуже довго.
Інструкція
1
Перед зарядкою повністю розрядите батарею . Так чи інакше в ній залишиться небагато енергії, але краще залишити якомога менше, особливо якщо вона нова. Згодом вона прийме цей рівень енергії за «абсолютний нуль».
2
Вставте батареї в зарядний пристрій відповідно до полярністю: плюс в сторону плюса, мінус в сторону мінуса. Вставте пристрій в мережу. Переконайтеся, що електрострум не вимкнений.
3
Залиште батареї на час, вказаний на упаковці від них або від зарядного пристрою. Для батарей енергоємністю 2700, приміром, це 5 годин. Не залишайте зарядний пристрій в електромережі на всю ніч або весь день, зокрема, з новими акумуляторами. Їх енергоємність або продуктивність може знизитися.
4
Після закінчення часу вийміть пристрій з мережі, а батареї з пристрою. Вставте в апарат і увімкніть його, щоб перевірити успішність зарядки.