Як зробити на фотках напис.

Якщо у вас є фотографія в електронному вигляді (у файлі), то найпростіше нанести на неї напис за допомогою якого-небудь графічного редактора. Після цієї операції фотографію з текстом можна зберегти у вигляді «твердої копії» за допомогою принтера або використовувати в такому ж віртуальному електронному вигляді в інтернеті або власному комп'ютері. Нижче описана процедура із застосуванням редактора Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Першим ділом завантажте в редактор фотографію. Можна зробити це, натиснувши «гарячі клавіші» CTRL + O, а потім в діалозі відкриття знайти потрібний файл, використовуючи для більшої впевненості картинку попереднього перегляду.
2
Потім натисніть клавішу D, щоб встановити кольори за умовчанням (білий фон і чорний текст), а після неї клавішу T, щоб включити інструмент «горизонтальний текст». Після цього клацніть фотографію в будь-якому місці і починайте вводити текст. Нічого страшного, якщо текст буде занадто дрібним, що не контрастним або розташується не в тому місці, де слід - потім ви все відрегулюєте, а зараз треба просто створити об'єкт для подальшого редагування.
3
Після того як текст напису створений, клацніть інструмент «Переміщення» - це сама верхня піктограма в панелі інструментів. Цим ви одночасно вимкніть та інструмент для введення тексту. Якщо напис потребує зміни шрифту, кольору або розміру, то перейдіть в панель «Символ» і встановіть всі потрібні значення. Якщо такої панелі немає на вашому екрані, то знайти її можна в розділі меню з назвою «Вікно». Крім перерахованих налаштувань в цій панельці можна відрегулювати інтервали між буквами і рядками, зробити шрифт жирним, курсивом чи підкресленим, та й застосувати до шрифту ще масу опцій.
4
Закінчивши зі шрифтом, перемістіть напис на потрібне місце фотографії - це можна робити мишкою або клавішами навігації (стрілками).
5
На завершення роботи з напис ю можете застосувати до тексту якийсь ефект (тінь, градієнтна заливка, рельєфність, світіння і т.д.). Цього роду ефекти застосовуються не стільки до тексту, скільки до шару і зібрані на одній панелі з окремою закладкою для кожного типу ефектів. Для запуску цієї панелі двічі клацніть шар тексту в «палітрі шарів».
6
Якщо ви плануєте надалі якось використовувати або редагувати те, що зараз створили, то збережіть всі створені шари і ефекти в форматі Фотошопа (PSD). Для цього просто натисніть CTRL + S і вкажіть ім'я та місце зберігання файлу.
7
А зберегти фотографію з напис ю в форматі, більш відповідному для використання, наприклад, в інтернеті можна за допомогою поєднання клавіш CTRL + SHIFT + ALT + S. У вікні, виберіть формат і відповідні цьому формату настройки якості, а потім вкажіть ім'я нового файлу і збережіть в потрібне місце.
Часто ті чи інші фотографії передають почуття, настрій і думки фотографа. Підсилити цей ефект може проста напис на знімку. Вибравши красивий шрифт і підходящу фразу, ви можете додати знімку яскравості, особистих переживань і зробити його мовцем. Або розглянемо інший варіант: вам просто потрібно зробити вітальну листівку з фотографії. І знову повертаємося до необхідності познайомитися з таким інструментом Adobe Photoshop як «Текст».
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, фотографія.
Інструкція
1
Знайти його на панелі інструментів дуже просто. Значок виглядає як буква «Т». Якщо ви розгорнете панель цього інструменту, то побачите, що є звичайний вертикальний і горизонтальний текст, і є вертикальний і горизонтальний текст-маска. Ми будемо користуватися звичайним.
2
Підготуйте потрібну фотографію, обробіть її в фотошопі за своїм смаком. Тепер візьміть інструмент «текст». Поставте курсор в те місце фотографії, де ви хочете помістити напис. Створиться новий текстовий шар. Напишіть необхідні рядки.
3
Поки текст виглядає не дуже красиво: звичайний шрифт, чорний колір, ніяких ефектів. Для початку можна трохи відформатувати текст. У верхній панелі ви можете знайти інструменти, які допоможуть вам поміняти шрифт, розмір, розташування, виконати деформацію. Так само скористайтеся боковим меню. Тут налаштувань досить багато і текстом можна керувати як завгодно. Виберіть шрифт, відповідний для вашого знімка, подправьте його, як вважаєте за потрібне, при необхідності перефарбуйте в інший колір.
4
До тексту можна також застосувати стилі оформлення. Їх ви знайдете в верхньому правому кутку сторінки. Спробуйте різні стилі. Всі вони роблять текст цікавим і незвичайним. Коли ви досягнете потрібного результату, збережіть документ. Тепер фотографія стала красивіше і виразно. Її можна подарувати кому-небудь або поділитися настроєм з друзями.
Зверніть увагу
Ви можете трансформувати текст і надавати йому різну форму, залежно від того, який результат хочете отримати.