Як купити речі через інтернет.

Інтернет вже давно став не тільки вмістилищем інформації, але і величезним магазином. Не виходячи з дому і не встаючи з-за столу, ми з легкістю можемо купити речі через інтернет. Купівля всього - від дисків до машин, здійснюється за допомогою електронних платіжних систем. Зупинимося детальніше на нюансах покупки через інтернет.
Інструкція
1
Виберіть вподобаний інтернет-магазин. На просторах інтернету таких магазинів безліч. Вони діляться на спеціалізовані і універсальні магазини. Способи оплати у них в основному одні й ті ж.
2
Перегляньте всі товари виберіть необхідний. Натисніть на кнопку «купити» або «в корзину». Потім ви зможете відкрити вікно покупки товару. Воно являє собою саму звичайну форму. Ви вказуєте своє ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, фактична адреса, індекс. Це основні поля. Також можуть бути і допоміжні поля форми, які потрібно буде заповнити.
3
Вкажіть спосіб оплати товару і його доставки. Якщо офіс фірми знаходитися в тому ж місті, де ви живете, то товар доставляється кур'єром. В іншому випадку товар йде по пошті. Всі послуги оплачуються вами. Способів оплати може бути декілька. Ви можете відправити гроші перекладом, оплатити через систему платежів WebMoney, Paypal, «Яндекс Деньги». Деякі інтернет-магазини підтримують оплату за допомогою кредитної карти.