Як налаштувати локальну мережу з виходом в інтернет. Як налаштувати локальну мережу для виходу в інтернет билайн.

Користувачі знають, що використання локальної мережі несе в собі величезні переваги. Це локальні ресурси користувачів мережі, які можна завантажувати з великою швидкістю. Створення локальних сайтів, трекерів. Але найголовніше - це інтернет . Вихід в інтернет має просту настройку і дозволяє користувачам мати велику швидкість.
Інструкція
1
Налаштовувати локальну мережу справа неважка, але необхідно знати деяку інформацію. Дізнайтеся, чи дає ваш провайдер послуг динамічний IP адреса. Якщо ні, то його доведеться вводити самому, використовуючи при цьому безліч налаштувань. Якщо адреса динамічний, то потрібно все, лише створити підключення і користуватися послугами мережі.
2
Натисніть «Панель управління». Виберіть пункт «Мережі і інтернет » або «мережеві підключення». Далі створіть нове підключення натисканням відповідного меню. Також меню може називатися «Налаштування нового підключення або мережі». Вибирайте пункт підключення до робочого столу. Далі вибираєте пункт «Підключення до віртуальної приватної мережі». Вводите назву організації мережі. В поле «vpn сервер" введіть vpn, який вкаже ваш провайдер послуг. Після цього майстер закриється і відкриється нове діалогове вікно.
3
Введіть ім'я та пароль, виданий при оформленні договору. У вкладці властивості знайдіть пункт «Безпека». Вимкніть пункт «Требуется шифрування даних». Якщо ваш провайдер передбачає інші настройки, то вони будуть прописані в договорі. Спосіб їх настройки також буде описаний.