Як зробити саморобку своїми руками.

Сьогодні дуже популярні речі і подарунки, виконані своїми руками . У магазинах є широкий вибір готових наборів для творчості, але як приємно придумати і знайти деталі для поробки самому. Наприклад, стару бляшану банку перетворити на морську олівців.
Вам знадобиться
  • - Порожня баночка,
  • - пластилін необхідного кольору,
  • - мушлі, скельця, дрібні камінчики, кольоровий пісок
  • - лак
Інструкція
1
Візьміть будь-яку порожню банку. Це може бути бляшанка від консервів, банка з-під кави або скляна тара незвичайної форми. Головний критерій для вибору - можливість поставити в банку олівці.
2
Підберіть пластилін під колір черепашок або камінчиків. Шаром однакової товщини нанесіть пластилін на всю поверхню баночки. Шар повинен бути не дуже тонким. Це основа для наклеювання черепашок.
3
Якщо черепашки у вас великі, то банку попередньо задекоріруйте піском, щоб не було пластилінових проміжків. Для цього розсипте пісок на папері і обережно покатайте по ньому банку.
4
Підберіть черепашки, дрібні камінці і скельця, відполіровані морем. Якщо ні черепашок, можна використовувати плоскі камінчики різних відтінків. Акуратно розміщуйте їх на пластиліновому шарі, несильно притискаючи до банки. Можна викласти з черепашок своєрідну мозаїку або ім'я дитини.
5
Після того як всі великі деталі закрили поверхню банки, можна маленькими камінчиками або різнобарвним піском заповнити проміжки.
6
Готовий виріб покрийте лаком. Це охоронить вашу олівців від вологи і не дасть розсипатися мозаїці. Для нанесення лаку можна користуватися пензликом або губкою. Працювати з лаком краще в добре провітрюваному приміщенні або на вулиці.
7
Залиште олівців до повного висихання лаку. Через пару днів запах лаку вивітриться, і можна буде подарувати її або поставити на робочий стіл малюка.
Корисна порада
Пам'ятайте, при використанні як мозаїки камінчиків і великих черепашок карандашница буде достатньо важкою.