Як вибрати хороші навушники.

Якщо ви меломан і любите послухати музику у високій якості, то хороші навушники вам просто необхідні. Сьогодні на ринку представлений великий асортимент навушників різних моделей. При їх виборі необхідно враховувати не тільки технічні характеристики, але і зручність їх використання.
Інструкція
1
Існує два типи конструкції навушників. Вставляються у вуха (або навушники -вкладиші), забезпечують не найвищу якість звучання, т.к. мають дуже маленьку мембрану, що не дозволяє добре відтворювати низькі частоти. Такі навушники можуть мати різну форму крапель, але на якість звучання кардинальним чином це не впливає.
2
На відміну від навушників-вкладишів, навушники , що одягаються на голову, покривають всю поверхню вушної раковини, тому вони менш компактні. Такі навушники діляться на два види: відкриті і закриті. Відрізняються вони тим, що в закритих навушниках не чути звуків навколишнього середовища, за рахунок чого якість звучання у них значно вище.
3
Існують також бездротовий варіант навушників. Залежно від способу передачі сигналу, вони можуть працювати на відстані до ста метрів від джерела звуку. До недоліків таких пристроїв можна віднести необхідність частої заміни батарейки.
4
Аматором якісного звуку варто приділити особливу увагу діапазону частот, на яких працюють навушники . Нормальним значенням діапазону частот вважається 18 - 20000 Гц, при цьому низька межа частот є найбільш важливим, його значення має дорівнювати 18 - 25 Гц. Перевагу краще віддати навушників з великою мембраною.
5
Нарешті, важливу роль при виборі навушників грає їх зручність. Багато навушники оснащуються регуляторами гучності, розташованими на дроті. Бездротові моделі зручні тим, що не прив'язані фізично до джерела звуку і можуть працювати на відстанях до ста метрів від нього, а й у них є свої недоліки.
Зверніть увагу
Виробники бюджетних моделей не люблять показувати графіки АЧХ своїх навушників, оскільки лінійний діапазон там, м'яко сказати, не зовсім лінійний. В теж час за самою АЧХ знову не можна вибирати навушники - можна тільки відфільтрувати їх на хороші і погані, так як визначити характер звучання по АЧХ дуже складно - простіше послухати модель вживу, використовуючи конкретні композиції.
Корисна порада
Багато з нас стикалися з питанням, як вибрати навушники. А адже для остаточного ухвалення рішення, і, головне, здійснення правильного вибору бажано мати відповідні знання. Але ніякі навушники-вкладиші не здатні видати тієї якості, яку забезпечують накладні навушники. Якраз в таких випадках, наприклад, якщо Ви хочете купити навушники з хорошим звучанням для стереосистеми, то оптимальним варіантом стануть саме такі накладні навушники.
В кожному комп'ютерному магазині можна знайти великий вибір навушників для користувачів персональних комп'ютерів. Вибрати з різноманіття саме ті, які підходять саме вам, непросто, але цілком можливо.
Інструкція
1
Величезною популярністю у любителів онлайн-ігор і розмов по Skype користуються поліфункціональні навушники з мікрофоном. Відсутність мікрофонів, як правило, подобається тим, хто любить слухати гучну музику і боїться перешкодити оточуючим. У середньому, вартість навушників варіюється від 200 до 2500 рублів. Існує чотири основних критеріїв, згідно з якими користувачі їх вибирають. Це опір, шумоізоляція, діапазон частот і комфорт.
2
Функція опору - контроль потужності звучання. Для нього важливо, щоб у звуку був досить сильний джерело. В свою чергу до навушників з таким звуком потрібно комп'ютер з високою працездатністю, інакше ви можете зіткнутися з появою різних шумів стороннього характеру.
3
Ізоляція шумів залежить від конструкції навушників. Її високий рівень спостерігається у закритих, які сконструйовані так, що чашки щільно притискаються до вух, а їх зовнішня частина щільно вкрита спеціальним ковпаком. Так користувач не чує звуків ззовні і прекрасно чує звуки, що йдуть з навушників. Куди більш низьким рівнем звукоізоляції відрізняються відкриті моделі, відмітна особливість яких в тому, що зовнішній ковпак являє собою своєрідну сітку.
4
Найбільш важливим параметром вважається частотний діапазон, який показує взаємозв'язок між рівнем гучності відтворюваного звуку і його частотою. Подібна залежність виражається зазвичай як певного роду крива, яка повинна бути якомога рівнішою для найбільшої частоти звуку. Виробники часто вводять покупців в оману, вказуючи діапазон, в межах якого все звучить абсолютно ідеально.
5
Про комфорт навушників говорити досить складно, оскільки це річ суто індивідуальна. Хтось віддасть перевагу відкритим навушників, а для когось закриті - істинне спасіння. Велику увагу покупці приділяють довжині і влаштуванню кабелю. Відсутність кабелю дозволяє вільно пересуватися по приміщенню в навушниках, але термін їх служби буде не надто довгим. Наявність кабелю може принести додаткові клопоти, якщо його довжини не вистачить для того, щоб ними користуватися.