Як змінити чутливість миші. Як понизити чутливість кліка миші.

Нерідко користувачі комп'ютера стикаються з надмірно сильною або слабкою чутливістю миші. Ця проблема не така гостра, але, тим не менш, має місце бути. Найпростіше налаштувати чутливість миші в якій-небудь грі на комп'ютері, де в настройках це легко робиться.
Вам знадобиться
  • ПК, миша, ОС Windows
Інструкція
1
Для того щоб змінити чутливість миші, слід виконати кілька нескладних дій. Відкрийте меню «Пуск» і клікніть на пункті «Панель управління», перед вами відкриється однойменне вікно, в якому елементи можуть розташовуватися у двох видах: класичному і за категоріями. Якщо елементи розташовані в класичному вигляді, то відшукайте там елемент «Миша» і двічі клікніть на нього лівою кнопкою миші. Якщо ж елементи впорядковані за категоріями, то відкрийте категорію «Принтери та інше обладнання» одним кліком лівої кнопкою миші, а потім також одним натисканням клікніть лівою кнопкою на елементі «Миша».
2
Отже, ви відкрили вікно властивостей миші. Тепер перейдіть на вкладку «Параметри покажчика», де в розділі «Переміщення» ви знайдете регулятор швидкості руху покажчика, або, іншими словами, регулятор чутливості миші. Змінюйте рівень чутливості миші і перевіряйте наскільки підходить який виставляється рівень саме вам в режимі реального часу. Це значить, що необов'язково кожен раз підтверджувати зміни натисканням "ОК". Щоб повернути рівень чутливості, який був встановлений до зміни, натисніть кнопку «Скасувати» у вікні властивостей.
3
На вкладці «Параметри покажчика» вікна «Властивості: Миша», поряд зі зміною чутливості миші, ви також можете включити підвищену точність установки покажчика, для чого встановіть галочку навпроти відповідної команди, розташованої прямо під регулятором чутливості.
Корисна порада
Слід зазначити, що якщо при максимальному рівні чутливості миші, покажчик рухається щодо нешвидко або навіть повільно, то, швидше за все, у пристрої якимось чином скосити лазер або світлодіод, в залежності від типу миші.