Як стригти йорка.

У вас є йоркширський тер'єр. Вітаємо, це чудова порода! Розумна, весела, ласкава собачка стала для вас справжнім другом! Але є одне "але" - йорка потрібно стригти хоча б іноді.
Інструкція
1
Сам собі парікмахерВаша собака дуже любить вас, а ви дуже любите свою собаку? Процес догляду за шерстю Йорку не буде складним. Виконуйте декілька простих правил, і все вийде! Перше і головне правило: регулярно доглядайте за шерстю вашого любімца.Еслі у собаки довга шерсть, купайте її щотижня. Обов'язково використовуйте кондиціонер після кожного митися, це полегшить розчісування. Друге правило: увлажняйте.Шерсть йорка потребує вологи. Раз в тиждень розвертайте папильотки і збризкуйте шерсть спеціальним маслом.Третье правило: розчісуйте правільно.Внімательно поставтеся до вибору щітки для розчісування. У хорошої щітки ворс вигинається в різні боки, він дуже м'який, ворсинки плавно закруглені. «Подушечка» теж повинна бути м'якою, ворс не повинен в неї утапливаться. Перед початком розчісування випробуйте щітку на себе. Вам не боляче? Можете сміливо приступати до війни з Колтун і сплутати шерстю! Четверте правило: не забувайте про догляд за «пяточками» .Тим подушечками лап вовни бути не повинно. Відсутність «рослинності» дозволяє собаці стійкіше стояти на ногах. Збривати шерсть найкраще машинкою для стрижки з коротким лезвіем.Пятое правило: не затягівайте.Латексние кільця для топ-Кноте бувають трьох видів щільності. Для будинку найкраще використовувати кільця з щільністю «лайт». Якщо собака вирішить почухати за вухом, гумка лопне, а шерсть не буде пошкоджена. Шосте правило: використовуйте воду.Лучшее засіб для «приборкання» наелектризованої вовни під час стрижки - звичайна вода. Збризніть неслухняну прядку з пульверизатора або «промокніть» її вологими руками.
2
Звернемося до профессіоналуЕслі руки трясуться при вигляді щіток, гребінців і ножиць, ви не уявляєте, як можна розплутати жахливий колтун, зробити гарний топ-Кнот і підготувати шерсть собаки до виставки, можна або вгамувати тремтіння і зробити все самому, або звернутися до профессіоналу.Несмотря на те, що шерсть йоркширського тер'єра схожа за структурою на людську волосину, догляд за нею досить складний. Дійсно, ви ж не завертаєте власне волосся в папільйотки щотижня, щоб вони були ідеально прямими і зволоженими на виставці? Що вже говорити про стрижку, моделей яких безліч! Собачі перукарські вже давно перестали бути екзотикою. В них працюють грумери, які оточать вашого улюбленця турботою і увагою, а між справою приведуть шовкову шерстку в порядок.
3
Стрижка стрижці розньЕслі у вас виставкова собака, питання про стрижку навіть не піднімається - стрижці бути! Неохайне тварина, як би ідеально воно не було складено, не викличе симпатії у судьі.Но якщо йорк для вас - домашній улюбленець, партнер вашої дитини з ігор і генератор гарного настрою для всієї родини, подумайте: чи так потрібна собачці шерсть до підлоги і топ -кнот на маківці? Модна коротка стрижка під лева позбавить вас від щоденних вечірніх розчісувань, а собаку - від стомлюючого ходіння в папільйотках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AKC5bdqvzxA