Як вийти в BIOS на комп'ютері.

Кожен користувач, який прагнути до пізнання свого комп'ютера, повинен попрацювати в BIOS (Біосе). З його допомогою він може вчинити безліч корисних налаштувань. Але перед новачками часто виникає питання про спосіб виходу в систему BIOS. Насправді все дуже просто.
Інструкція
1
BIOS - це базова система введення-виведення. Призначається для підготовки пристроїв комп'ютера до завантаження під операційною системою. За допомогою BIOS компоненти комп'ютера беруть контроль над комп'ютером і приймаються за виконання своїх функцій. Добре розбираючись в BIOS свого комп'ютера, користувач може виставити значення електроживлення, черговості завантаження пристроїв та інше.
2
Перезавантажте комп'ютер. В момент, коли пройде заставка екрану, необхідно натиснути певну клавішу. Іноді підгадати момент натискання досить важко, тому багато користувачів тиснуть клавішу або клавіші кілька разів поспіль. Це зроблено з метою того, щоб недосвідчені користувачі бува не викликали BIOS.
3
Тепер про клавіші. В основному застосовується клавіша «DELETE». Рідше можна викликати BIOS клавішами «F2» або «Esc». На ноутбуках при виклику системи БІОС можуть застосовуватися досить різноманітні поєднання клавіш. Тому перш, ніж намагатися це зробити, необхідно прочитати довідник по ноутбуку. У ньому вказується вся інформація за викликом BIOS. Основні сполучення клавіш, які використовуються для виклику BIOS ноутбуків: «F1», «F2», «F10», «insert», «ctrl + alt + esc», «ctrl + s», «alt + enter».
BIOS - спеціальна програма, розміщена в мікросхемі ПЗУ на материнській платі. Основним завданням BIOS є визначення та встановлення взаємозв'язку між компонентами комп'ютера . Одна з найбільш поширених причин, за якими вимагається увійти в налаштування даної програми, це переустановка операційної системи.
Інструкція
1
Після включення живлення комп'ютера в першу чергу виконується ініціалізація і тестування відеокарти, процесора і оперативної пам'яті.
2
Потім відображається процес ініціалізації та перевірки жорстких дисків, а також інших наявних IDE/SATA-пристроїв. Далі перевіряються плати розширення, визначаються пристрої, що підтримують стандарт Plug and Play. Якщо в карту розширення встановлений свій BIOS, то вона також може відобразити свої повідомлення.
3
Далі окремі версії BIOS можуть виводити дані про апаратну конфігурації комп'ютера .
4
Напис для входу в BIOS Setup, в різних версіях може відрізнятися. У нашому випадку вона виглядає наступному чином: "Press DEL to enter SETUP". Поки відображається даний напис, слід натиснути на клавішу Del на клавіатурі.
Зверніть увагу
На деяких материнських платах для входу в BIOS Setup можуть використовуватися клавіші F1, F2, F10, Esc, а також комбінації клавіш (Ctrl + Alt + Esc), (Ctrl + Alt + Ins), (Ctrl + Alt) . Однак найпоширеніший варіант - клавіша Del.
Корисна порада
Якщо запрошення для входу в BIOS Setup взагалі не виводиться, слід після ініціалізації клавіатури (мигнуть індикатори Num Lock, Caps Lock, Scroll Lock) кілька разів поспіль натиснути на клавішу Del.