Як збільшити ніс.

Ринопластика - хірургічна процедура, що дозволяє виправити форму носа . Практично, це найпопулярніша, затребувана операція в пластичної хірургії. Звичайно за допомогою ринопластики прибирають горбинки, зменшують розміри носа . Збільшення носа робиться значно рідше. Давайте про це і поговоримо.
Вам знадобиться
  • Вибрати клініку і пройти медецинское обстеження.
Інструкція
1
Визначтеся, що саме ви хочете збільшити. За допомогою ринопластики можна збільшити як весь ніс, так і якусь окрему його частину, зробити більш пропорційним відносно всього обличчя. Це важливо - адже ніс є найпомітнішим «видатним» елементом нашого обличчя і завжди привертає до себе увагу, і досить важко приховати його недоліки тільки за допомогою косметичних засобів. Крім того, іноді асиметрична форма носа утруднює дихання.
2
У чому причина вашого намеренія.Какови показання до збільшення носа - це можуть бути як естетичні побажання, так і медична необходімость.А саме: 1. Збільшення носа - тому, що так подобається больше.2. Фізичні травми, ушкодження, наслідки аварій, нещасних случаев.3. Плоский ніс від рожденія.4. Запалений процес м'яких тканин, що вплинув на форму носа .5. Наявність недорозвинених частин носа .6. Наслідки операцій на носовій перегородці.
3
Виявіть - чи є у вас протівопоказанія.Главним протипоказанням до ринопластики в цілому є вік. Ринопластику не можна проводити раніше 16 років, а краще - не раніше 20, так як тільки до цього віку перестає рости носової хрящ.Также протипоказаннями є наявність хронічних, інфекційних захворювань верхніх дихальних шляхів, цукровий діабет, онкологія і погана згортання крові.
4
Перший практичний етап. Спочатку на консультації у хірурга ви обираєте форму носа і обговорюєте всі нюанси. Потім ви робите рентгенівський знімок носа , здаєте аналізи. За кілька днів до операції вам призначають препарати, які зміцнюють кровоносні судини, і, якщо ви до цього приймали препарати, що роблять вплив на згортання крові - вам необхідно це припинити.
5
Другий практичний етап - операція.Увеліченіе розміру носа може проводитися двома способами - відкритим і закритим.В першому варіанті операційний розріз робиться на перегородці між ніздрями, у другому - всередині ноздрей.Под шкіру носа «вкладається» спеціальний каркас, який підіймає і збільшує перенісся. Для каркаса використовуються такі матеріали: хрящ, кістку і штучні матеріали, безпечні для организма.Продолжительность операції триває в межах 2 годин, під час операції застосовується загальний наркоз у поєднанні зі спеціальним місцевим знеболенням.
6
Завершення процесу. Післяопераційний період триває близько двох тижнів. В цей час пацієнт спочатку «носить» в носі тампони для вбирання крові та післяопераційних виділень, а потім - гіпсова повязка.За цей час проходить набряклість навколо очей і на обличчі, а потім пацієнт повинен пройти курс фізіотерапії та на деякий час відмовитися від фізичних навантажень .
Зверніть увагу
Найкраще, якщо для каркаса будуть використані матеріали власних тканин пацієнта.
Корисна порада
Не варто після операції відразу захоплюватися пілінгами та іншими агресивними косметичними процедурами.