Як завантажити відео на свою сторінку.

YouTube - це сервіс, який постачає послуги хостингу відеоматеріалів. Користувачі можуть переглядати, коментувати і додавати ті чи інші відеозаписи. Якщо ви хочете завантажити відео на YouTube, зробивши його шедевром світової громадськості, то вам буде потрібно проробити певні операції.
Вам знадобиться
  • ПК, інтернет, браузер
Інструкція
1
Скачайте і встановіть Free YouTube Uploader. Програма повністю безкоштовна, не містить spyware або adware. Завантажити Free YouTube Uploader можливо на ресурсі DVDVIDEOSOFT.
2
Запустіть Free YouTube Uploader. Натисніть "Пуск"> "Усі програми"> "Free YouTube Uploader". Можете просто клікнути два рази на іконці цієї утиліти на робочому столі. При завантаженні YouTube Uploader запросить, щоб ви ввели ваш пароль і логін на YouTube. Якщо ви не реєструвалися на сайті YouTube, тиснете напис "Create an account now". Після реєстрації вернетесь до набору пароля і логіна в утиліті Free YouTube Uploader.
3
Тепер нам потрібно вибрати відео файл, який будете завантажувати на сторінку . Натисніть на кнопку "Browse ..." і знайдіть на вашому комп'ютері потрібний відеоматеріал.
4
Далі заповніть поля "Назва", "Опис" (Description), "Теги" (Tags), які допомагають іншим користувачам інтернету знайти ваш відеоматеріал на YouTube.
5
Натисніть "Next". Free YouTube Uploader отформатирует ваш відеоматеріал з нормальним розміром і якістю.
6
Виберіть категорію для вашого відеоматеріалу. Ви повинні позначити категорію, до якої належить відео і мова відео.
7
Натисніть кнопку "Upload Video". Пішла завантаження відеоматеріалу. Потрібно почекати кілька хвилин. Від тривалості вашого відео і швидкості з'єднання з інтернетом залежить час завантаження. Це може зайняти пару секунд, а якщо швидкість з'єднання з інтернетом дуже мала, то може завантажуватися і півгодини. Будьте терплячі.
8
Звантажену відео готово. Після завантаження матеріалу YouTube Uploader видасть вам посилання на даний файл і HTML код. Користуйтеся цим кодом, якщо є бажання вставити відеоматеріал на свою сторінку , сайт. Або просто вставте посилання в адресний рядок вашого браузера для того, щоб подивитися відеоматеріал на сайті YouTube (відео на ресурсі YouTube з'явиться через пару хвилин після завантаження).