Як вирівняти поставу.

Красива постава надає зовнішньому вигляду красу і стати. Така людина неодмінно викликає повагу і привертає увагу. Однак ще в шкільні роки у багатьох дітей псується постава через тривале сидіння за партою. В студентські роки це триває, а вже якщо ви ще й працюєте, сидячи перед комп'ютером в офісі - про гарну поставу, як вам здається, можна тільки мріяти. Хоча це зовсім не так. Існує багато вправ на виправлення постави.
Інструкція
1
Визначте причини того, що вам не подобається свій згорблений вид. Постава - це ваш хребет. Відповідно, від його положення і залежить, хороша постава чи ні. І мало того що при викривленому хребті ви не дуже презентабельно виглядаєте - це, ще й впливає на здоров'я організму в цілому. Найпростіше вплинути на виправлення викривлення хребта в дитинстві або юнацтві. У цьому віці кістки ще недостатньо зміцнилися і піддаються коригуванню. Але й доросла людина, усередині попрацювавши, може домогтися гарної постави.
2
Не намагайтеся постійно стежити за станом спини. Якщо ви досить довгий час горбтеся, одним самоконтролем це не виправити. Навпаки, це буде доставляти вам великі незручності і не принесе ніяких плодів. Вам потрібно домогтися того, щоб хребет автоматично і без зусиль знаходився в прямому стані.
3
Грамотно організуйте своє місце для сну. Саме у сні хребет розслаблюється, тому ліжко повинна бути для нього лікувальним місцем. Краще всього придбати ортопедичний матрац. Гарне вплив на хребет роблять водні матраци.
4
Займіться фізкультурою. Найкраще виконувати вправи під наглядом лікаря або тренера у фітнес-клубі. Але деякі елементи для розслаблення і зміцнення хребта можна виконувати і самостійно. Ляжте на спину, руки витягніть в сторони долонями вниз, ноги зігніть в колінах якомога сильніше. На вдиху вигніть грудну клітку вгору, але при цьому нижня частина тулуба, руки і голова залишаються на підлозі. Виконайте кілька разів.
5
Встаньте на коліна, підніміть руки над головою, долоні поверніть вперед. Повільно нахиліться вперед, сядьте на п'яти. Спина повинна бути пряма. Торкніться долонями підлоги, розслабте м'язи спини і також повільно підніміться. Щоб зміцнити м'язи шиї, ляжте на живіт, руки покладіть на потилицю. Підніміть голову від підлоги якомога вище, тіло не піднімайте. Руками натискайте на голову, щоб посилити напругу в м'язах.
6
Ці та інші вправи, що їх регулярно, допоможуть вам зміцнити хребет і отримати красиву поставу . Як говориться, зустрічають по одягу. Але й постава також завжди виглядає виграшно, тому не лінуйтеся, працюйте над нею. Адже зовнішній вигляд може впливати і на зміни в житті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OV6PSeIkXmU
Корисна порада
Купіть корсет для спини - завдяки йому спина буде звикати до прямого положенню.