Як грати в "асоціації".

Під час посиденьок у великих компаніях, коли всі новини вже розказані, важливі теми обговорені і над усіма жартами вже посміялися, виникає питання - чим би ще зайнятися? Для цього чудово підходять улюблені всіма з дитинства гри - «крокодил», а коли стрибати і вдавати з себе щось невідоме лінь, на допомогу приходять такі ігри, як «банку», і звичайно ж « асоціації ».
Інструкція
1
Існує безліч варіантів гри в « асоціації », і кожна компанія грає в цю гру по-своєму. Якщо вас четверо і більше осіб, сядьте в коло. Ведучий пошепки говорить своєму сусідові справа будь-яке слово, яке прийшло йому в голову.
2
«осаленний» сусід придумує, з чим у нього асоціюється слово, назване ведучим, і, в свою чергу, говорить цю асоціацію своєму сусідові, який сидить праворуч. Приміром, якщо ведучий назвав яблуко, то наступний гравець каже «дерево» або «Ньютон», або ще щось гірше.
3
Наступна людина також придумує свою асоціацію на «Ньютона» або «дерево» і повідомляє її своєму сусідові. Таким чином, всі гравці по ланцюжку передають один одному свої слова- асоціації .
4
Після того, як останній гравець сказав свою асоціацію ведучому, той встає і голосно оголошує останнє слово і слово, з якого почалася гра. Зазвичай в цей момент сміються всі.
Корисна порада
Якщо компанія у вас маленька, можна використовувати інший варіант гри. Хтось перший каже слово, а потім все по черзі називають до нього свої асоціації. Якщо асоціація надто вже несподівана, гравець пояснює її. Гра йде, поки не набридне учасникам. А в процесі гри ви можете дізнатися ще масу кумедних випадків з життя ваших друзів.