Як сделать.pdf.

Якщо ви коли-небудь задавалися питанням про створення електронних документів або про формат створюваних документів, зупиніть свій вибір на форматі pdf. Цей формат останнім часом швидко набирає обертів і використовується повсюдно. Малу конкуренцію йому складає формат djvu. Переваги формату pdf очевидні: підтримка великої кількості платформ, висока якість документів, надійний захист документів (при використанні спеціальних програм).
Вам знадобиться
  • Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, інтернет-сервіс Koolwire.
Інструкція
1
З усіх нині існуючих способів створення електронних документів саме цього формату, можна виділити наступні: - створення нового документа (розпочнеться з порожньої сторінки); - конвертація готового документа в цей формат; - сканування видання та збереження в цей формат.
2
Кожним з цих способів можна створити електронний документ відмінної якості. Створення документів стає можливим навіть за допомогою програм, які не працюють з pdf. Приміром, програма Corel Draw - відомий у світі редактор векторної графіки. Здавалося б, що Corel Draw і pdf - це два різних берега, але Corel Draw дозволяє зберігати свої проекти в pdf. Для збереження проекту в цьому форматі необхідно в меню друку вибрати пункт «Опублікувати в PDF».
3
Найбільш популярний спосіб створення pdf-файлів полягає в конвертуванні звичайного текстового документа. Робиться це в такий спосіб: вибирається текстовий документ Word або файл з таблицями Excel, завантажується в програму, а на виході ви отримуєте відмінний електронний документ. Програм-конвертерів існує багато, але не кожна виконає перетворення, не втрачаючи якості відображення.
4
Альтернативою програмам, які вміють конвертувати, є інтернет-сервіс Koolwire. Від вас вимагається відправити текстовий документ на електронну адресу сайту pdf@koolwire.com. У відповідь, через деякий час, ви отримаєте вже готовий файл у форматі pdf.