Як позбутися від реклами в інтернеті.

Відвідування різного роду веб-сайтів говорить про те, що ми часто можемо бачити зовсім не те, що нам хотілося б. Рекламні ролики, спливаючі вікна, банери тощо заповнило весь інтернет. Іноді немає ніякого бажання відвідувати навіть поштовий сервер, так як не очікуємо, що можуть показати творці ресурсу у вигляді анімованого банера на заголовній сторінці. Для того щоб не відволікатися на різну рекламу і спливаючі вікна, які нам заважають, потрібно докласти трішки зусиль.
Вам знадобиться
  • ПК, інтернет, браузер, програма Adblock Plus
Інструкція
1
Вам слід встановити програму Adblock Plus.
2
Програма встановлюється на ПК як доповнення (addon) до браузера Firefox. Вона дає вам можливість заблокувати рекламу.
3
Натисніть правою клавішею мишки на рекламі. Виберіть «Adblock Plus» в меню, і показ реклами блокований. Щоб заблокувати інші схожі банери, виберіть показ зірочкою.
4
Але якщо ви додали при першому запуску підписку на список фільтрів, то можна вважати, що комп'ютер захищений повністю.
5
Зазвичай користувачі відмовляються від даного виду послуги, так як підписка буде здійснювати блокування більшості реклами автоматично.
6
При вірною налаштуванні фільтрів програма видаляє з нашого огляду 100% показаної реклами . В вікні вашого браузера Mozilla Firefox при інсталяції даного плагіна натисніть кнопку «дозволити».
7
Adblock Plus є найпопулярнішим додатком, що дає можливість заблокувати завантаження і показ різних елементів завантажується сторінки, а саме настирливих або неприємних банерів.
Зверніть увагу
Генон - зручний пошук відповідей на питання: Як дізнатися швидкість інтернету? Де можна скачати файли безпосередньо? Де в інтернеті знайти сайти dle? Як скачувати файли з розширенням .torrent? Як захиститися від спаму?
Корисна порада
Практично не існує сайтів, на яких би не була присутня банерна, або текстова реклама. За допомогою таких рекламних блоків багато користувачів потрапляють в пастку, ненавмисно натиснувши на рекламу і скачавши до себе на комп'ютер шкідливий вірус, троян, або смс-хуліган, хто просить відправити смс на короткий номер. Як записати фільми, файли і папки на CD або DVD диск? Як позбутися від банера на робочому столі?