Як усунути запах каналізації. ванній усунення запаху.

В будь-який момент в туалеті або ванній кімнаті може з'явитися неприємний запах каналізації. Причини можуть бути різними: можливо, були допущені грубі помилки в процесі установки труб, або з плином часу вийшла з ладу одна з деталей. Якщо не вжити заходів до усунення причини появи запах а, він може поступово підсилитися.
Інструкція
1
Найбільш ймовірна причина появи запах а каналізації - нещільне з'єднання між трубами. Це могло статися через недостатній кваліфікації фахівця, монтувати конструкцію і недостатньо затягнув стики між трубами. Втім, сполуки могли розхитатися самі по собі. Для усунення цієї несправності просто підтягніть місця з'єднання каналізаційних труб.
2
Якщо це не допомогло, і запах каналізації як і раніше присутня, перевірте манжет, розташований на сливі унітазу. Манжет виготовлений з гуми, яка іноді може розтріскатися або навіть лопнути. Для усунення такої несправності залийте тріщини в гумі герметиком або, що ще надійніше, замініть манжет на новий. Запах каналізації повинен після цього зникнути.
3
Як бути, якщо описані вище дії не привели до результату? Найімовірніше, причина появи запах а серйозніша - зрив гідравлічного затвора. Попередньо визначити, зірваний чи гідрозатвор, можна за характерними хлюпающим звукам. В цьому випадку буде потрібно повне обстеження всієї системи каналізації. Самостійно це зробити не кожному під силу, потрібно участь фахівця. Вам слід знати, що часткова переробка системи каналізації може зажадати демонтажу кахлю і заміни труб на нові.
4
Пам'ятайте, що застосування освіжувачів повітря і чистячих засобів є тимчасовим заходом і не призведе до бажаного результату доти, поки ви не виявите і не усунете істинну причину появи неприємного запах а каналізації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nx-L-pq_a2k
Зверніть увагу
Це питання хвилює багатьох. Ми розповімо вам декілька простих секретів для усунення неприємних запахів. Всім відомо, що каналізаційний стояк не закінчується у вас в квартирі. Як правило, стояк виводять на дах і вже там він закінчується вентиляційною трубою. Завдання цієї труби - це забезпечення доступу повітря в стояк каналізації і його вентиляцію.
Корисна порада
Говорячи про те, як позбавитися від запаху каналізації, обов'язково слід розглянути саму неприємну в плані трудомісткості і вартості причину його виникнення. В подібних випадках єдиним способом позбавлення від неприємного запаху є масштабний якісний ремонт приміщення, при якому в обов'язковому порядку повинні бути гідроізольовані підлоги, а також проведена заміна фанових і водопровідних труб.