Як змінити гарячі клавіші. Як поміняти поєднання клавіш.

На клавіатурі є комбінації гарячих клавіш, за допомогою яких працювати стає зручніше, так як вони миттєво виконують деякі важливі команди. Гарячі клавіші дозволяють працювати навіть без допомоги миші. Але іноді користувачам комп'ютера треба поміняти призначення сполучень клавіш. Зараз в інтернеті безліч різних програм, які допомагають здійснити дані операції.
Вам знадобиться
  • ПК, клавіатура, програма KeyRemappe
Інструкція
1
Це допоможе зробити програма KeyRemappe. Вона досить проста у використанні. Її не потрібно встановлювати на комп'ютер. KeyRemappe допоможе змінити палаючі клавіші і навіть просто відключати.
2
Для початку роботи скачайте KeyRemappe і запустіть її. Перед вами відкриється вікно, розділене на дві частини. У лівій половинці розташована графа "Вихідна клавіша", в правій - "Призначена клавіша".
3
Для того щоб застосувати нову клавішу, натисніть "Нова клавіша". Через кілька секунд з'явиться запрошення від програми "Натисніть потрібну клавішу" - натисніть і для підтвердження клацніть Ок.
4
Для зміни гарячих клавіш вводите в графу "Вихідна клавіша" потрібної клавіші. В "Призначену клавішу" записуєте ту кнопку, якою хочете дати нове призначення. Вибираєте графу "Додати", а потім "застосувати".
5
Щоб зміни почали працювати, треба перезавантажити комп'ютер. Після включення гарячі клавіші отримають нові призначення. Якщо ви захочете повернути минулі значення, знадобиться вибрати кнопку "Очистити".
6
Перезавантажуєте ПК і все кнопки починають працювати, як раніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T_fK96-1nk4
В будь-якій сфері виробництва завжди існували деякі хитрощі, які допомагають полегшити щоденний рутинний труд. У повсякденній роботі оператора персонального комп'ютера теж є свої хитрощі - використання гарячих клавіш або їх поєднань. Їх використання допомагає заощадити дорогоцінні секунди, а то й хвилини.
Вам знадобиться
  • Редагування налаштувань (зміна поєднань клавіш) пакета Microsoft Office.
Інструкція
1
Для зміни поєднань клавіш можна скористатися загальними настройками пакета Microsoft Office. В будь-якому продукті цього пакета гарячі клавіш і використовуються в повному обсязі: будь-яке меню, будь-яку команду можна викликати натисканням на ці клавіш і. Якщо такої можливості немає, до будь-якій команді можна додати якесь поєднання клавіш . Приміром, натискання на поєднання клавіш Alt + Ф виконує відображення розкритого меню «Файл».
2
Щоб зрозуміти, як працюють ці поєднання клавіш достатньо натиснути на кнопку Alt на клавіатурі і подивитися на верхнє меню будь-якої програми пакета Microsoft Office. Ви побачите, що у кожного елемента верхнього меню змінилася одна буква (стала підкресленою) - це є ключем до дії (натисніть Alt + підкреслену букву). Всі команди, що містяться всередині будь-якого меню, також дотримуються цього правила.
3
Для виклику вікна настройки поєднань клавіш натисніть верхнє меню «Сервис», потім виберіть пункт "Налаштування". Щоб закріпити матеріал, описаний в цій статті, спробуйте зробити те ж дію, тільки без комп'ютерної миші. Натисніть клавіш у Alt і подивіться на верхнє меню, в імені меню «Сервис» стала підкресленою буква «е». Отже, від вас вимагається натискання клавіш Alt + «е» (кирилиця). Перед вами відкриється меню «Сервис».
4
Таким же чином можна відкривати будь меню і запускати будь-які команди. Натисніть Alt + «н», перед вами з'явиться вікно настройки меню і гарячих клавіш . Залишається навчитися змінювати старі або задавати нові сполучення клавіш .
5
У вікні, натисніть кнопку «Клавіатура». Перед вами з'явиться нове вікно, яке буде містити абсолютно всі команди, використовувані в цьому додатку. Виберіть будь-яку команду, для якої ви хочете змінити поєднання клавіш або задати нове значення. В поле «Поточні поєднання» будуть відображатися дійсні на даний момент поєднання. Перемістіть курсор на порожнє поле «Нове поєднання клавіш », натисніть потрібну комбінацію клавіш (вона відобразиться в цьому полі), потім натисніть кнопку «Призначити». Налаштування поєднання клавіш для певної команди закінчена.