Як колоти уколи кішкам. Як колоти коту укол в холку.

Наші чотириногі вихованці теж хворіють і потребують лікування. Добре, якщо ветеринарна клініка розташована буквально в сусідньому будинку або у вас є знайомий ветлікар, який має достатню кількість часу, щоб щодня робити уколи вашій кішці. А якщо ні клініки, ні знайомого лікаря немає - як зробити занедужати Мурке укол самостійно?
Вам знадобиться
  • - шприц;
  • - ватяний тампон;
  • - спирт;
  • - ковдру, валянок або сітчаста авоська.
Інструкція
1
Перш все, слід приготувати шприц (краще інсуліновий) з ліками. Глибина введення голки (вона повинна бути якомога більш тонкої) - 1-1,5 см.
2
Далі потрібно визначитися із зоною ін'єкції. Подумки слід розділити стегно кішки на 4 частини. Укол необхідно зробити в верхню чверть, найближчу до хвоста.
3
Перед уколом місце передбачуваної ін'єкції слід продезінфікувати, розсунувши попередньо шерсть на ньому. Для дезінфекції використовується спирт і ватяний тампон.
4
Важливий момент - фіксація тварини перед уколом. Краще всього, якщо в процесі будуть брати участь двоє людей: один притримує лапи звірка, інший робить ін'єкцію.
5
Як бути, якщо спільників не виявлено, а кішка - звір? Можна обернути тварина ковдрою (варіант - надіти звірку на голову валянок), проникнути в згорток рукою з боку хвоста, акуратно витягти з нього задню ногу тварини, і швидко зробити в неї укол.После ін'єкції і випутиванія кішки з ковдри слід дуже швидко відскочити в сторону . Який не встиг відскочити, швидше за все, буде звірячому розтерзаний.
6
Якщо кішка - абсолютний монстр і не переносить ніяких намірів в своє особисте життя - можна зловити звіра, загорнути його в сітку-авоську і, знову ж, швидко зробити укол, після чого постаратися забратися з поля бою якомога швидше. Щоб уникнути.