Як вибрати вклад.

Вибір банківського вкладу - відповідальна процедура, від результату якої залежить, чи вдасться вам примножити свої капітали або ж їх з'їсть інфляція. Поряд з відсотками, варто звернути увагу на інші умови: можливість поповнення вкладу , санкції при достроковому вилученні депозиту і багато іншого.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Отримати первинну інформацію про дохід за вкладом ви можете за допомогою сайту «Сравні.ру», де доступні для порівняння різні фінансові продукти, включаючи вклади. Щоб відкрити депозитний калькулятор, пройдіть по посиланню «Депозити».
2
На відкрилася сторінки введіть суму вкладу , оберіть термін розміщення коштів і задайте спектр пошуку: все банки, представлені в системі, перші 20 або 50 в рейтингу або виберіть конкретний банк. За замовчуванням пошук буде вестися по вашому регіону, який автоматично визначиться системою по IP. Але при бажанні ви можете задати інший за допомогою відповідної опції.
3
Після кліка на кнопку «Вибрати» перед вами відкриються результати пошуку. Ви можете бачити загальну суму доходу і найбільш значущі додаткові опції по вкладу м, наприклад, можливість поповнення або часткового зняття, різні обмеження і т.п. Більш детальну інформацію про умови вкладу ви можете отримати, клікнувши на засланні з назвою банківського продукту. Доступні також відгуки інших клієнтів про потрапили в результати пошуку банках.
4
Якщо при вивченні цієї інформації з'явилися питання, вивчіть сайт банку, який пропонує зацікавив вас вклад, зателефонуйте в його колл-центр або відвідайте відділення і запитайте про все, що вважаєте за потрібне, працівників банку.
Зверніть увагу
Якщо відсоток за вкладом перевищує ставку рефінансування, діючу в період нарахування відсотків, з різниці між нею і процентною ставкою справляється ПДФО в розмірі 35% відповідно до ст. 214.2 Податкового кодексу РФ. Обов'язок податкового агента бере на себе банк. Під податкові відрахування цей дохід не потрапляє, вони стосуються тільки сум, оподатковуваних ПДФО за ставкою 13%. Дізнатися ставку рефінансування можна на сайті Центробанку РФ.